1.000 TL'ye 90x40 mouse pad önerisi

Bütçe
1.000
Forum Ali babanın çiftliğine dönmüş resmen, adam diyor ki bana 1000TL'ye kadar 90x40 ebatlarda mouse pad lazım bunun önerisinde bulunabilir misiniz?
İstediği önerilerin yerine, kimisi 100TL'lik ürün neyine yetmiyor demiş kimisi o parayı bana versen bende kayarım demiş kimisi konuyla alakası hiç yokken ekran kartın neden 3070 diye sormuş inanılmaz bir oluşum var hemen hemen her konuda da varlar anlayamıyorum bu tarz insanların kafaları nasıl çalışıyor? Konu sahibinin isteği doğrultusunda bir önerin varsa bunu dile getirirsin yoksa müdahil olmazsın bu kadar basit!

SteelSeries QCK Heavy XXL Gaming mouse pad isteğini büyük ölçüde karşılayacaktır. Bizzat kullandım ve tavsiye ederim. @Hylex
Cidden Technopat Sosyal garip bir hal alıyor, kimisi 30₺'likle farkı ne diye soruyor kimisi masa neyine yetmiyor mouselar çok gelişti diyor :D Şaka gibi bu insanlara teknik bilgide açıklamakla uğraşamazsın boşa vakit kaybı. Biz önerimizi yapıp çekilelim.

Öncelikle QCY Heavy'de iyi ancak daha kaygan bir mousepad arıyorsanız aşağıdaki ürün sizin için daha iyi bir seçenek olur;

X-Raypad Aqua Control 2 Sakura Gaming Mouse Pad

Youtube'daki karşılaştırmalara ve kullanıcı yorumlarına göre Heavy'den hem daha kaygan hem de kontrollü bir mousepad.

Önceki serisi Aqua Control Plus ile aralarında çok çok az bir fark var, ayrıca Youtube'da profesyonel oyuncuların çektiği Mousepad Tier List videolarına bakabilirsiniz. Aqua Control 2 ve Plus her zaman en üst tier'da oluyor.

Aşağıda örnek bir video mevcut, Aqua Control 2 en üst sıradayken QCK Heavy C sırasında;

1686834420837.png

Cidden Technopat Sosyal garip bir hal alıyor, kimisi 30₺'likle farkı ne diye soruyor kimisi masa neyine yetmiyor mouselar çok gelişti diyor :D Şaka gibi bu insanlara teknik bilgide açıklamakla uğraşamazsın boşa vakit kaybı. Biz önerimizi yapıp çekilelim.

Öncelikle QCY Heavy'de iyi ancak daha kaygan bir mousepad arıyorsanız aşağıdaki ürün sizin için daha iyi bir seçenek olur;

Youtube'daki karşılaştırmalara ve kullanıcı yorumlarına göre Heavy'den hem daha kaygan hem de kontrollü bir mousepad.

Önceki serisi Aqua Control Plus ile aralarında çok çok az bir fark var, ayrıca Youtube'da profesyonel oyuncuların çektiği Mousepad Tier List videolarına bakabilirsiniz. Aqua Control 2 ve Plus her zaman en üst tier'da oluyor.

Aşağıda örnek bir video mevcut, Aqua Control 2 en üst sıradayken QCK Heavy C sırasında;

Eki Görüntüle 1822101
Tabiki kendi görüşüme göre yorumumu yazarım konuya. Mesela sen 1000 liralık kürdan önerin desen, sana da kürdana neden 1000 lira veriyorsun derim.

Para senin, istediğin yere harcarsın ama bir de gerek olup olmadığını düşün..

Cidden Technopat Sosyal garip bir hal alıyor, kimisi 30₺'likle farkı ne diye soruyor kimisi masa neyine yetmiyor fareler çok gelişti diyor :D şaka gibi bu insanlara teknik bilgide açıklamakla uğraşamazsın boşa vakit kaybı. Biz önerimizi yapıp çekilelim.

Öncelikle QCY Heavy'de iyi ancak daha kaygan bir mouse pad arıyorsanız aşağıdaki ürün sizin için daha iyi bir seçenek olur;

YouTube'daki karşılaştırmalara ve kullanıcı yorumlarına göre Heavy'den hem daha kaygan hem de kontrollü bir mouse pad.

Önceki serisi Aqua Control Plus ile aralarında çok çok az bir fark var, ayrıca YouTube'da profesyonel oyuncuların çektiği mouse pad tier list videolarına bakabilirsiniz. Aqua Control 2 ve Plus her zaman en üst Tier'da oluyor.

Aşağıda örnek bir video mevcut, Aqua Control 2 en üst sıradayken QCK heavy C sırasında;

Eki Görüntüle 1822101

Aqua Control 2'nin Full siyah 90x40 boyutlarındaki halini nereden bulabilirim?

"Zamanında" 250 TL çok vermişsin Xrades'leri 50-100 TL'ye almayanı dövüyorlardı. Bugün belki 250 TL eder.

Zaten geçenlerde aldım sömestırdan sonra. Ayrıca 250 TL civarına aldım daha az 250 TL'den.

O zaman sıkıntı yok, "zamanında" deyince dedim bu pandemi dönemine kadar gitti herhalde.

Gerçekten kaliteli bence. Hatta eskiden ürünün kablosunu örgülü gönderiyorlarmış sonradan değiştirmişler 1,8 metre kabloyla beraber geliyor. Ama bir ara annem çok kızmıştı kabloya çok abanmıştı kablonun uç kısmının parçaları ve kendisi kırılmıştı ama kablonun takıldığı yer sapasağlam kaldı bende daha sonra yeni kablo aldım şu an gayet memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı