1.000 TL'ye kadar oyuncu faresi önerisi

Bütçe
1000
Kargo parası çıkarabilirsen:

@raknhocam

Düzenleme:
Pardon eliniz büyükmüş size olmaz pek.

1K TL bütçede en mantıklı seçenek HyperX PulseFire Haste 250TL kadar artarsa da R1 SE. X3 güzel bir model fakat R1 SE daha kaliteli bir model.

Yani bu 3 model arasında artarsan önerim R1 SE olur onun dışında bu bütçede başka alternatif yok zaten.

Bulmayla alakası yok değeri o kadar o farenin, kimse gidip 7 yıllık çöp Switch'li ve fiyatını hak etmeyen fosil sensörlü G203'e 1K vermez, satıcılar kafasına göre fiyat biçiyor, G203 bırak 1K'yı 400 TL bile etmeyecek bir mouse.

Sensör falan çöp diyorlar ama atladığınız konu son kullanıcı bir farenin dış özelliklerine bakar mesela ben hem sol el hem sağ el için uygunluğuna ve yazılımıyla çok güzel atamalar yapabildiğim için tercih etmiştim. Fazlasıyla güzel geliyor. Bu kıyaslamanız tıpkı S23Ultra 14 Pro Max'ten iyi çünkü AnTuTu puanı daha iyi yok bataryası daha yüksek gibi kıyaslamaya benziyor fakat 14 Pro Max'e yaklaşır özelliği bile yok örnek verdim.

Sensör falan çöp diyorlar ama atladığınız konu son kullanıcı bir farenin dış özelliklerine bakar mesela ben hem sol el hem sağ el için uygunluğuna ve yazılımıyla çok güzel atamalar yapabildiğim için tercih etmiştim. Fazlasıyla güzel geliyor. Bu kıyaslamanız tıpkı S23Ultra 14 Pro Max'ten iyi çünkü AnTuTu puanı daha iyi yok bataryası daha yüksek gibi kıyaslamaya benziyor fakat 14 Pro Max'e yaklaşır özelliği bile yok örnek verdim.

Dış görünüşe bakıyorsan gidip fason mouse kullanabilirsin, S23 Ultra ve 14 Pro Max örneğiniz bile yanlış bilginiz olmadığı konularda yeterince araştırma yapmadan yorum yapmamanızı tavsiye ederim.

Dış görünüşe bakıyorsan gidip fason mouse kullanabilirsin, S23 Ultra ve 14 Pro Max örneğiniz bile yanlış bilginiz olmadığı konularda yeterince araştırma yapmadan yorum yapmamanızı tavsiye ederim.

Araştırma yapmama gerek yok. Satın alıp kullanıyorum? Forumdaki YouTube açıp karar veren tiplerden sandınız galiba.

Geri
Yukarı