1.000 TL'ye klavye önerisi

231981

Kilopat
Makaleler
1
Başlıkta da belirttiğim gibi 500-1000₺ arasında RGB ışıklı klavye arıyorum. Öneri verebilir misiniz? Mümkünse Game booster markası olmasın. Bilek desteği ve multimedya tuşları olursa güzel olur.

Başlıkta da belirttiğim gibi 500-1000₺ arasında RGB ışıklı klavye arıyorum. Öneri verebilir misiniz? Mümkünse Game booster markası olmasın. Bilek desteği ve multimedya tuşları olursa güzel olur.

En iyi bu olur o fiyata.

Mekanik için bütçenizin artması lazım dediğiniz özelliklerde. Alloy Core ya da K55 RGB PRO XT bakın.

Bilek desteğini ek olarak bir yerden bulabilirsin.

Bu bütçede DK61E ile kıyaslanabilecek bir şey yok. %60 klavyeye alışmanızı tavsiye ederim. Klavyenin küçük olması çok rahatlatıyor gerçekten. Kullanmadan anlamak biraz zor.

Redragon K512 shiva marka klavye aldım bilek desteği mevcut tuşlar mekanik hisli ama mekanik değil sol kısımda 6 adet makro tuşları bulunuyor num tuşları da mevcut ben num tuşlarını çok kullandığım için tercih ettim 700 civarı bir fiyata aldım İncehesap'tan.

Yeni konular

Geri
Yukarı