1.000 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

Maschera

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba. PC üzerinde kullanabileceğim, kulak içi, mikrofonu olan ve mümkünse izlediğim bir içeriği mikrofona yansıtmayan kulaklık aramaktayım. Temel özellikleri arasında aradığım ek bir şey yok lakin kaliteli bir ürün olması tercihimdir.

Not: Headset aramıyorum çünkü beni çok bunaltıyor.

Valorant oynadım ses kasma anlamında beni tatmin etti, müzik kısmında da oldukça tatmin ettiğini belirtmeliyim.

Ancak Çin'den olduğundan beğenemezsen iade kısmı sıkıntılı olur.

90₺ daha verip param güvende ile alabilirsiniz beğenmezseniz yanan 90₺'niz olur.

Valorant oynadım ses kasma anlamında beni tatmin etti, müzik kısmında da oldukça tatmin ettiğini belirtmeliyim.

Ancak Çin'den olduğundan beğenemezsen iade kısmı sıkıntılı olur.

90₺ daha verip param güvende ile alabilirsiniz beğenmezseniz yanan 90₺'niz olur.
İlginç bir ürüne benziyor. Ayrıca incelemenizi okudum ve çok beğendim. Elinize sağlık. Göz atıyorum ve beğenirsem AE'den alacağım. Teşekkürler.

İlginç bir ürüne benziyor. Ayrıca incelemenizi okudum ve çok beğendim. Elinize sağlık. Göz atıyorum ve beğenirsem AE'den alacağım. Teşekkürler.

Dediğim gibi beğenmeme ihtimaliniz olabilir bence sahibinden üzerinden almak daha mantıklı.

Hızlı bir şekilde elinize geçmesini bir kenara bırakıyorum beğenmezseniz iade etmeniz çok daha kolay olur.

Bass istiyorsanız pek mantıklı olmaz ancak ben mid tiz seviyorum detay seviyorum derseniz gayet güzel bir performans sergilemekte. Oyunda da detayları ön planda olduğundan sıkıntı çıkarmadı bende.

Dediğim gibi beğenmeme ihtimaliniz olabilir bence sahibinden üzerinden almak daha mantıklı.

Hızlı bir şekilde elinize geçmesini bir kenara bırakıyorum beğenmezseniz iade etmeniz çok daha kolay olur.

Bass istiyorsanız pek mantıklı olmaz ancak ben mid tiz seviyorum detay seviyorum derseniz gayet güzel bir performans sergilemekte. Oyunda da detayları ön planda olduğundan sıkıntı çıkarmadı bende.
Açıkcası dediğim gibi herhangi ekstra bir beklentim yok. İzlediğim içeriklerin sesi Discord vb. uygulamalardan karşı tarafa gitmesin yeterli. Şu an Lenovo marka benzer bir kulaklık kullanmaktayım ve berbat ötesi. Kulağımı yara yapmakla beraber en kısık sesle izlediğim içerikleri bile Discord üzerinden karşı tarafa iletiyor. İlettiğiniz ürünün fiyatı uygun, tarzı güzel ve beğeneceğimi düşünüyorum.

Açıkçası dediğim gibi herhangi ekstra bir beklentim yok. İzlediğim içeriklerin sesi Discord vb. uygulamalardan karşı tarafa gitmesin yeterli. Şu an Lenovo marka benzer bir kulaklık kullanmaktayım ve berbat ötesi. Kulağımı yara yapmakla beraber en kısık sesle izlediğim içerikleri bile Discord üzerinden karşı tarafa iletiyor. İlettiğiniz ürünün fiyatı uygun, tarzı güzel ve beğeneceğimi düşünüyorum.

Sesi karşıya yolluyor mu test etmedim yarın gündüz gözüyle test yaparım bilgilendiririm.

Beklenti şöyle diyeyim kullandığımız kulaklıklar gereği ve dinlediğimiz müzikler gereği bass yoğunluklu oluyor alıştığımız sesler. E bu üründe de bass frekanslar düşük olduğundan eksikliğini çekebiliyor çok tiz diyebiliyoruz. Alışana kadar ben de öyle diyordum ancak alıştıktan sonra o paraya alabileceğin en iyi ses kalitesine sahip ürünlerden biri olduğunu anladım.

Umarım beğenirsiniz aldığında.

Yeni konular

Geri
Yukarı