1.000 TL'ye kulaklık önerisi

Daha öncelerinde Rampage ürünleri çok tutuluyordu sonrasında mı firma işi bozdu?
Hocam çoğu ürünlerinde üretim hataları var fakat bendeki üründe hiç bir sorun yaşamadım. Kendi hatamdan kaynaklı ürün kırıldı değişim sağlandı ve gene bir sorun olmadı. Ben anlamadım bu Rampage ön yargısını. Haklı bir ön yargı ama her durum için değil.

Hocam kullanmadığınız kulaklık için ne konuşuyorsunuz anlamadım. Rampage ön yargısını kırmanızı öneririm. Ortamı agresifleştirmeye gerek yok, ben kullandım 3 yıl ve güzel kulaklık. Sizin önerilerinizi almak isterse alabilir kimsenin kafasına silah dayamıyoruz.
Sende sorun yok diye iyi mi?

Hocam kullanmadığınız kulaklık için ne konuşuyorsunuz anlamadım. Rampage ön yargısını kırmanızı öneririm. Ortamı agresifleştirmeye gerek yok, ben kullandım 3 yıl ve güzel kulaklık. Sizin önerilerinizi almak isterse alabilir kimsenin kafasına silah dayamıyoruz.

Ben de 4 sene G102 kullandım hiçbir sorun yaşamadım memnundum ama kimseye önermem gidip. Sorunlu çıkma oranı çok yüksek çünkü.

Niye? Para verdigin icin mi kotuleyemiyorsunuz? Mesela ben monka 3067 aldim. 1.5k para verdim. Ama tavsiye etmem. Ürün kotu degil ama.
Hocam yazdığımı okumuyor musunuz çözemedim, benim kullandığım kulaklıkta sorun olmamış, resmi sitelerde kulaklığın değerlendirmesi 4 yıldız. Yaşamadığım bir şeyi yaşamışım gibi anlatmamı mı istiyorsunuz? Kulaklığa da 250 TL para verdim 3 yıl önce, 250 TL'nin lafını mı yapacağım. Konu dışı meseleleri uzatmaya gerek yok.

Hocam yazdığımı okumuyor musunuz çözemedim, benim kullandığım kulaklıkta sorun olmamış, resmi sitelerde kulaklığın değerlendirmesi 4 yıldız. Yaşamadığım bir şeyi yaşamışım gibi anlatmamı mı istiyorsunuz? Kulaklığa da 250 TL para verdim 3 yıl önce, 250 TL'nin lafını mı yapacağım. Konu dışı meseleleri uzatmaya gerek yok.

Hocam bizim milletin değerlendirmelerini okudunuz mu? Yarısı kargo hızlı ürün dışarıdan iyi duruyor diye 5 veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı