1.000 TL'ye SSD önerisi

Nicksiz ayva

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, şu an kullanmakta olduğum 120 GB'lik SSD'm yetersiz kaldığı için yeni SSD almaya karar verdim. 1000 TL bütçem var. SSD önerileriniz nelerdir?

Hocam konunun dışına çıkıyorum ama sadece SSD mi değişeceğim ve bütün oyunlarım D diskime kurulu fakat hepsi Steam üzerinden ve Steam'de C diskinin üzerine kurulu şu an yeni SSD alsam oyunlarımın gitmesine engel olamaz mıyım?

Hocam konunun dışına çıkıyorum ama sadece SSD mi değişeceğim ve bütün oyunlarım D diskime kurulu fakat hepsi Steam üzerinden ve Steam'de C diskinin üzerine kurulu şu an yeni SSD alsam oyunlarımın gitmesine engel olamaz mıyım?

Oyunların gitmez ki. Arkadaşa geçen gün format atmıştım D diskini kasadan çıkartıp çaktım formatı. İşlem bitince taktım D diskini keyfime baktım. :D arkadaşın D diskinde oyunlar ve özel belgeleri mevcuttu bir şeyde olmadı.

Oyunların gitmez ki. Arkadaşa geçen gün format atmıştım D diskini kasadan çıkartıp çaktım formatı. İşlem bitince taktım D diskini keyfime baktım. :D

Hocam bir keresinde sadece Steam'i kaldırmıştım ve Steam'e ait bütün oyunlar hepsi silinmişti benim demek istediğim şu ben yeni SSD alınca Windows'u sıfırdan kuracağım Steam vb. hiçbir şey olmayacağına göre D diskindeki oyunlarım silinmez mi?

Hocam bir keresinde sadece Steam'i kaldırmıştım ve Steam'e ait bütün oyunlar hepsi silinmişti benim demek istediğim şu ben yeni SSD alınca Windows'u sıfırdan kuracağım Steam vb. hiçbir şey olmayacağına göre D diskindeki oyunlarım silinmez mi?

Bende sana onu diyorum ya. Arkadaş da aynısını yaşadı D diskini kasadan çıkarmıştım. Yeni Windows kurup D diskini taktığımda oyunlar duruyordu. Denemelisin olmadı yükleyeceksin tekrar.

Bende sana onu diyorum ya. Arkadaş da aynısını yaşadı D diskini kasadan çıkarmıştım. Yeni Windows kurup D diskini taktığımda oyunlar duruyordu. Denemelisin olmadı yükleyeceksin tekrar.

Hocam daha önce de hiç disk değiştirmedim ilk defa değiştiriyorum şu an eski SSD'min olduğu SATA kablosuna yenisini takacağım ve BIOS'tan USB ile Windows'u kuracağım yanlışım varsa düzeltin.

Geri
Yukarı