1.000TL'ye gameped önerisi

furkan312

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yaklaşık 3-4 yıl önce bir PS3 almıştım yanıda 2 tane gamepadiyle geldi fakat artık tuşları içine göçmeye, joystickleri sertleşmeye başladı yeni bir gamepad almak istiyorum. 800-1000TL bütçem var, bayağı konu başlıkları inceledim. Kablosuz kullanmayacağım, çoğunlukla F310 denmiş ama insanlar o gamepadi önermiyorlar. LT RT tuşları sertmiş. Ben çoğunlukla FIFA oynayacağım PS3 kolundan PS4 koluna geçmek çok iyi olabilir diye düşündüm ama baktıklarımın çoğunun fiyatı düşük olduğu için çakmadır diye düşündüm ve pek güvenemedim. İlk önceliğim konforlu olması. Önerilerinizi bekliyorum hiç Xbox gamepadi kullanmadım ve ilk konu başlığım, hatam olmuşsa kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir hesap aç. İlk sipariş kuponu ile satın al.

Bütcemi aşıyor, sanırım tercih etmeyeceğim ama önerin için teşekkürler.

İlk sipariş kodu ile fiyatı ne kadar oluyor ve yanında kablo geliyor mu bilgin var mı? Kablolu bir şekilde kullanacağımda.

Bütcemi aşıyor, sanırım tercih etmeyeceğim ama önerin için teşekkürler.

İlk sipariş kodu ile fiyatı ne kadar oluyor ve yanında kablo geliyor mu bilgin var mı? Kablolu bir şekilde kullanacağımda.

1200 civarına geliyor kupon ile. Yanında kablo yok. Neden kablo istiyorsunuz kablosuz varken?

Anakartım desteklemiyor olması lazım. Ve site pek güvenilir gelmedi vergi işleriyle uğraşmak istemiyorum.

Kablosuz gelen kontrolcüler yanında USB'si ile mi geliyor?

Alıcı var yanında. Site güvenilir, vergi de fiyata dahil zaten.

Anladım fakat internetten çok alışveriş yapan biri değilim ve bütcenin biraz üstüne çıkmaktansa biraz altına inmek daha iyi olur çünkü günde 3-4 saat kullanacağım aşırı kaliteli olmasına gerek yok.

Yeni bir hesap aç. İlk sipariş kuponu ile satın al.

Sanırım bu kontrolcüyü alacağım aldıktan sonra buraya geri dönüş yaparım yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı