1+1 kaliteli hoparlör önerisi

Muhammed6886

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. ASUS ROG STRIX X670E-E anakartım var. Ses kartı isteyen çok üst düzey ses sistemlerini istemiyorum. Bu anakart için, ses kartı gerektirmeyecek 1+1 kaliteli hoparlör tavsiyesinde bulunan olursa memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Vergi dahil 607 TL’ye geliyor. Bunun siyahını 6-7 ay önce 680 TL’ye falan almıştım, gayet memnunum. Bluetooth ile telefona falan da bağlanabiliyor, masada az yer kaplıyor, tatlı bir ürün. Bir sürü incelemesi var zaten.

Benimde baktığım hoparlörlerden biri buydu. İyi bir hoparlöre benziyor. Bluetooth ile ses kalitesi düşüyor mu?

Bluetooth ile pek fazla denemedim işin doğrusu. Fakat bluetooth ile kayıp yaşanabilecek kalitedeki kayıtlar için böyle budget sınıf hoparlör ve anakartın dahili ses kartı tercih edilmeyecektir zaten. Casual yani normal gündelik kullanımda bluetooth’u da memnun eder bence.

Şu an vergi mergi dahil 900 TL imiş.

Creative Gigawoks T40 için ses kartı gerekli mi acaba?

Bluetooth ile pek fazla denemedim işin doğrusu. Fakat bluetooth ile kayıp yaşanabilecek kalitedeki kayıtlar için böyle budget sınıf hoparlör ve anakartın dahili ses kartı tercih edilmeyecektir zaten. Casual yani normal gündelik kullanımda bluetooth’u da memnun eder bence.
Dostum boştayken cızırtı yapma oluyor mu?

Son düzenleme:
Şu an vergi mergi dahil 900 TL imiş.

Creative Gigawoks T40 için ses kartı gerekli mi acaba?

Dostum boştayken cızırtı yapma oluyor mu?

Bende Prime ile 607 TL olarak görünüyor hala. Boştayken de cızırtı hiç yok, hoparlörün açık olduğunu üzerindeki led ışıktan anlıyorum sadece.

T40 tabii ki daha güçlü bir hoparlör ama haricen ses kartı gerektirecek seviye değil yine. Raf tipi aktif hoparlör (Edifier R1280DBs, Presonus Eris, Mackie CR3 gibi) alacaksanız anakartın dahili ses yongası limitleyici olabilir ama bu tip masaüstü PC hoparlörleri için X670E-E'nin yongası fazlasıyla yeterli olur.

Geri
Yukarı