1.100 TL'ye sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
768P'de bile zor oynatır, zira RAM'de yetersiz.

1920*1080 sıkıntı o kartta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elim de 2 GB DDR3 600MHz RAM var o RAM'ın yanına taksam 2 3 haftalığına olur mu ?

Yani 6 GB RAM olmuş olcak.

Olur ama FPS baya düşük olacakdır RAM'ların MHz'si düşük oyunu en düşük ayarda 720 p oynayabilrisin ancak.

Fps neden düşür anlamadım.
Ekran kartın pek iyi dğeil ve RAM'lların yeterli olmadıgı için kaplama yüklenmesi gecikmesi gibi bir takım sounlarla karşılaşabilirsin.
RAM'ların MHz'si düşük ayrıca 600 MHz iyi değil ekran kartında pek iyi sayılmaz ama en düşük ayralrda 30 fps civarı yonayabilrisin. Ancak 40 fps olmaz 30 ve altı olacaktır.

Siz konuyu okumadan cevaplıyorsunuz. 4 GB 1600MHz RAM alcam diyorum elimde olan 2 GB RAM'ı 2 3 haftalıgına taksam olur mu demiştim.
NOT : 2 3 Haftaya zaten 4 gb 1600 MHz RAM daha alcam.

Siz konuyu okumadan cevaplıyorsunuz. 4 gb 1600MHz ram alcam diyorum elimde olan 2 gb ramı 2 3 haftalıgına taksam olurmu demiştim.
NOT : 2 3 Haftaya zaten 4 gb 1600 MHz ram daha alcam.
Kardeşim işde o 4 GB RAM'ler yetmez o GTA 5 den bahsediyoruz anlıyor musun diğer takacagın 2 GB RAM'laerde çöp zaten. 4 GB GTA 5 için yetrsiz 2 GB saymıyorum bile takamsanda olru onları göstermelik sadece.

Birde o sisteme GTA 5 alacağına GTA 5'in parasını da ekleyip güzel bir 2 . el yada 0 bir ekran kartı al o ekran kartı 5 para ertmez. Bakkal amca ekran kartlarından o.

Abi sallamayın ya allah rızası için :) 3GB DDR2 667MHz Ram, E5200 2.5GHz işlemci , R7 240 ekran kartı ile GTA 5 1600*1200 çözünürlükte düşük ayarda 40 fps civarı alıyorum. Yakın zamanda incelemeyi çekip sizlerle paylaşıcam.

Ben sistemime direk olarak GTA 5 Alcam demedim arkadaşım dedimki ilk amacım 4 GB 1600 MHz ram daha almak yani 8gb ram yapmak. Sonra Ekran kartı. Şimdilik Batlefield 4'de takılcam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı