1-2 saat kullanılacak macOS için EFI sistemi açma

Jegand

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler ufak bir iş için macOS sisteme ihtiyacım var sanal bilgisayarla da olmuyor .kendi laptopuma kuracağım ancak bu Intel GPU'ları tanıtmak için gerekli bazı işlemler var, tam olarak bu sisteme hakim olmadığımdan bu işlemleri yapmadan hazır EFI dosyasıyla kurulum yapıldığında işletim sistemi hiç açılmıyor mu yoksa sadece sürücü problemleri mi yaratıyor? Eğer işletim sistemi açılıyorsa hiç uğraşmadan direkt hazır OpenCore EFI'yle kuruluma geçeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler ufak bir iş için macOS sisteme ihtiyacım var sanal bilgisayarla da olmuyor. Kendi laptopuma kuracağım ancak bu Intel GPU'ları tanıtmak için gerekli bazı işlemler var, tam olarak bu sisteme hakim olmadığımdan bu işlemleri yapmadan hazır EFI dosyasıyla kurulum yapıldığında işletim sistemi hiç açılmıyor mu yoksa sadece sürücü problemleri mi yaratıyor? Eğer işletim sistemi açılıyorsa hiç uğraşmadan direkt hazır OpenCore EFI'yle kuruluma geçeceğim.

İşlemciniz nedir? Çok yeni işlemcilere olmayabilir.

• Marka ve Model / Anakart modeli
  • İşlemci modeli
  • Harici ekran kartı modeli
  • Wi-Fi kartı modeli
  • Ethernet kartı modeli
  • Ses kartı yongası
  • Disk modeli (Sistemde kullandığınız tüm diskler.)

W355SSQ / victor g701 laptop
4.Nesil Haswell Intel® Core™ i7-4710MQ
GTX 860M
Intel® Wireless-AC 7260 Wireless LAN (802.11a/c) + Bluetooth 4.0 (wireless gerekmiyor kablolu bağlanacağım)
Built-In Gigabit Ethernet LAN
msata Ssd tam modeli bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı