1-2 TB SSD önerisi

tahamert123

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tahiti
Daha fazla  
Arkadaşlar İtopya'dan topladıgım bir sistem vardı. Bir anda anlamadıgım bir sebepten dolayı PC yavaşladı, kapattım açtım BIOS'ta takılı kaldı. M ne yapsam düzelmiyor SSD bozulmuş diyorlar. Yüksek ihtimalle yenisi alacağım. Samsung'un şu SSD'si vardı elimde şaşırdım bozulmasına. 1-2 TB olup da bundan daha iyisi var mıdır acaba? Bütçe sınırı yok dediğim gibi.

SAMSUNG 1TB 970 EVO Plus NVMe M.2 SSD (3500MB Okuma / 3300MB Yazma)| ITOPYA.COM

Garanti varsa geri gönderdin bence. Ki tarama falan yaptınız mı emin misiniz tam olarak bozulduğuna?

Kingston öneriyorum kaliteli marka 2 TB mevcut.

Garanti varsa geri gönderdin bence. Ki tarama falan yaptınız mı emin misiniz tam olarak bozulduğuna?

Garanti süresinin dolmamış olması lazım ama SSD'nin geri gelmesi en az 2 3 hafta sürer bilyiorsunuz böyle işler hep uzun sürüyor o sırada başka SSD de lazım olacak.

Kingston öneriyorum kaliteli marka 2 TB mevcut.

Kingston bir sürü var hocam belli bir model var mıdır aklınızda acaba?

Eğer paraya kıyıp güzel bir SSD alacaksanız

Kingston KC600 2TB SKC600/2048G 550MB/S 520MB/S 2.5" SATA SSD​

Öneriyorum eğer ucuz olsun işimi görsün diyorsanız 2K'lık SSD'lerde mevcut.

Kingston 1 TB KC3000
Kingston 2 TB KC3000

Bütçe sorununuz olmadığı için minimal fiyat farklarını dikkate almadan kaliteli bir seriden ürünler öneriyorum. Boyut talebinize göre seçebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…