1-2 TB SSD önerisi

tahamert123

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tahiti
Daha fazla  
Arkadaşlar İtopya'dan topladıgım bir sistem vardı. Bir anda anlamadıgım bir sebepten dolayı PC yavaşladı, kapattım açtım BIOS'ta takılı kaldı. M ne yapsam düzelmiyor SSD bozulmuş diyorlar. Yüksek ihtimalle yenisi alacağım. Samsung'un şu SSD'si vardı elimde şaşırdım bozulmasına. 1-2 TB olup da bundan daha iyisi var mıdır acaba? Bütçe sınırı yok dediğim gibi.

SAMSUNG 1TB 970 EVO Plus NVMe M.2 SSD (3500MB Okuma / 3300MB Yazma)| ITOPYA.COM

Arkadaşlar İtopya'dan topladıgım bir sistem vardı. Bir anda anlamadıgım bir sebepten dolayı PC yavaşladı, kapattım açtım BIOS'ta takılı kaldı. M ne yapsam düzelmiyor SSD bozulmuş diyorlar. Yüksek ihtimalle yenisi alacağım. Samsung'un şu SSD'si vardı elimde şaşırdım bozulmasına. 1-2 TB olup da bundan daha iyisi var mıdır acaba? Bütçe sınırı yok dediğim gibi.

SAMSUNG 1TB 970 EVO Plus NVMe M.2 SSD (3500MB Okuma / 3300MB Yazma)| ITOPYA.COM

Kingston öneriyorum kaliteli marka 2 TB mevcut.

Garanti varsa geri gönderdin bence. Ki tarama falan yaptınız mı emin misiniz tam olarak bozulduğuna?

Garanti süresinin dolmamış olması lazım ama SSD'nin geri gelmesi en az 2 3 hafta sürer bilyiorsunuz böyle işler hep uzun sürüyor :) o sırada başka SSD de lazım olacak.

Kingston öneriyorum kaliteli marka 2 TB mevcut.

Kingston bir sürü var hocam belli bir model var mıdır aklınızda acaba?

Garanti süresinin dolmamış olması lazım ama SSD'nin geri gelmesi en az 2 3 hafta sürer bilyiorsunuz böyle işler hep uzun sürüyor :) o sırada başka SSD de lazım olacak.

Kingston bir sürü var hocam belli bir model var mıdır aklınızda acaba?

Eğer paraya kıyıp güzel bir SSD alacaksanız

Kingston KC600 2TB SKC600/2048G 550MB/S 520MB/S 2.5" SATA SSD​

Öneriyorum eğer ucuz olsun işimi görsün diyorsanız 2K'lık SSD'lerde mevcut.

Kingston 1 TB KC3000
Kingston 2 TB KC3000

Bütçe sorununuz olmadığı için minimal fiyat farklarını dikkate almadan kaliteli bir seriden ürünler öneriyorum. Boyut talebinize göre seçebilirsiniz.

Geri
Yukarı