1-2 TB SSD önerisi

Games_mehmet

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Bir PC'nin RAM'ini veya SSD'sini değiştirince ya da ekleme yapınca herhangi bir işlem yapmam gerekir mi yoksa direk tak kullan yapabilir miyim? Bildiğiniz varsa uygun fiyatlı SSD önerir misiniz 1 ya da 2TB.

Selam. Bir PC'nin RAM'ini veya SSD'sini değiştirince ya da ekleme yapınca herhangi bir işlem yapmam gerekir mi yoksa direk tak kullan yapabilir miyim? Bildiğiniz varsa uygun fiyatlı SSD önerir misiniz 1 ya da 2TB.

RAM değiştirdiğin zaman BIOS'tan eklenmiş mi ve hızına bakabilirsin. SSD için ise takıp işletim sistemi yükliceksin başka bir şey yok.

Bütçe ne kadar?

SSD ne kadar çok o kadar iyi oyun PC'si (laptop) kalırsa bütçe. dahili 8 GB'si var ya bir tane daha8gb alacağım param yetmezse yok yeterse 2x16 yapacağım ve bunun için toplam sanırım 6-7 bilemedin 8-9k

2.disk olarak kullanacaksan disk yönetimine girip yeni birim oluşturman lazım.

C diskinde Windows 10 var ben bunu e diski olarak nasıl yapabilirim?

SSD ne kadar çok o kadar iyi oyun PC'si (laptop) kalırsa bütçe dahili 8 GB'si var ya bir tane daha alacağım param yetmezse yok yeterse 2x16 yapacağım ve bunun için toplam sanırım 6-7 bilemedin 8-9k

Gidipte sana 5 bin liralık birşey önerirsem alabilecek misin ? Bir bütçe söyle!

SSD ne kadar çok o kadar iyi oyun PC'si (laptop) kalırsa bütçe. dahili 8 GB'si var ya bir tane daha8gb alacağım param yetmezse yok yeterse 2x16 yapacağım ve bunun için toplam sanırım 6-7 bilemedin 8-9k

Gidipte sana 5 bin liralık birşey önerirsem alabilecek misin ? Bir bütçe söyle!
8-9k demiş ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı