1.200 TL Türkçe Q klavye önerisi

Bütçe
1200 TL
@GalaxySal450 bir bakar mısın konuya hocam. 1200 TL'ye ne öneririz?

Az daha bütçen çıkarsa GamaKay mk61.

Klavye arıyorum öneriniz var mı?
Türkçe Q, red Switch olması şart, ayrıca RGB olursa güzel olur ama olmasa da olur.

Minik klavye ister misiniz? İsterseniz çok güzel klavye önerdim linkini de atayım.

Türkiye direkt posta seçerseniz vergi çıkmadan geliyor. Ayrıca sarı Switch V2 yapmanızı öneririm.

Minik klavye ister misiniz? İsterseniz çok güzel klavye önerdim linkini de atayım.

Türkiye direkt posta seçerseniz vergi çıkmadan geliyor. Ayrıca sarı Switch V2 yapmanızı önerir.

Hocam klavyeye baktım da görünüş olarak güzel duruyor fakat Türkçe Q olmaması biraz kötü oldu daha önce hep Türkçe Q klavye kullanıyordum şimdi buna geçsem alışmakta zorlanırım diye düşünüyorum, Türkçe Q versiyonu var mıdır? Yoksa da Türkçe Q olan başka bir klavye önerir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleme:

Türkiye direkt posta seçerseniz vergi çıkmadan geliyor. Ayrıca sarı Switch V2 yapmanızı öneririm.
MK61 Türkçe değil.

Hocam klavyeye baktım da görünüş olarak güzel duruyor fakat Türkçe Q olmaması biraz kötü oldu daha önce hep Türkçe Q klavye kullanıyordum şimdi buna geçsem alışmakta zorlanırım diye düşünüyorum, Türkçe Q versiyonu var mıdır? Yoksa da Türkçe Q olan başka bir klavye önerir misiniz? Teşekkürler.
Hocam İngilizce daha iyi olur. Sadece noktalı harfler yok zaten. Hiç değilse kullana kullana İngilizce bir tık gelişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı