1.200 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
1.000-1.200

FİLİNT4

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Klavye almayı düşünüyorum. Logitech G213 modeline baktım, aşırı güzel. Ama kronik sorunları var diyorlar. O yüzden düşük msli, sessiz, mekanik hisli klavye arıyorum. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi biraz aşıyor ama çok memnunum. Membran ve kullanımı aşırı yumuşak.

Hocam bir tane de ben buldum NumLock olsa daha iyi olur gibi ama olmazsa da pek sıkıntı çıkarmaz zaten laptop benim bulduğum model ASUS TUF GAMING K1 RGB MECH BRANE OYUNCU KLAVYE TÜRKÇE fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu hocam hangisi daha iyi hangisi alınır teşekkür ederim

Olabilidiğince küçük model klavyeleri seç laptopta kaba durabilir.
Katılıyorum öncesinde numpadli denedim ben kaba durdu ve mouse düzenimi bozdu uzun olduğundan.

Hocam bir tane de ben buldum NumLock olsa daha iyi olur gibi ama olmazsa da pek sıkıntı çıkarmaz zaten laptop benim bulduğum model ASUS TUF GAMING K1 RGB MECH BRANE OYUNCU KLAVYE TÜRKÇE fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu hocam hangisi daha iyi hangisi alınır teşekkür ederim
Asus da güzel duruyor bence sana güzel görüneni al. Ama ben ekipmanda Steelseries kalitesinden aşırı memnunum mouse + mousepad + klavye SS kullanıyorum.

Katılıyorum öncesinde numpadli denedim ben kaba durdu ve mouse düzenimi bozdu uzun olduğundan.

ASUS da güzel duruyor bence sana güzel görüneni al. Ama ben ekipmanda SteelSeries kalitesinden aşırı memnunum mouse + mouse pad + klavye SS kullanıyorum.

Hocam SteelSeries'ı alacağım gibi duruyor ama kaç ms olduğunu bulamadım tepkime süresi ne kadar onu merak ediyorum ASUS k1'de 1ms

Hocam SteelSeries'ı alacağım gibi duruyor ama kaç ms olduğunu bulamadım tepkime süresi ne kadar onu merak ediyorum ASUS k1'de 1ms

Tam 1200 lira. Ayrıca mekanik. Düşünmek istersen.

Geri
Yukarı