1.200 TL'ye Valorant için profesyonel fare önerisi

morte1

Picopat
Daha fazla  
Claw grip şeklinde tutuyorum. Valorant için profesyonel bir mouse arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Bilinmedik markalar olmazsa iyi olur.

Son düzenleme:
Zowie ZA serisine bakabilirsin bende claw kullanıyorum bu modellerde mouse kamburu biraz daha fazla claw grip tutuş için .

Logitech G markası güzel G903 kullanıyorum bütçe artırılabilir ise önerimdir.G502 de çok güzel aynı sensörü kullanıyorlar (903 ile) kablolu uyguna geliyor .
Logitech G G903 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Mouse, 25.600 DPI HERO Sensör, LIGHTSYNC RGB, Sağ ve Sol Elle Kullanıma Uygun, Ayarlanabilir Ağırlık, 140 Saat Pil Ömrü, Siyah Logitech G G903 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Mouse, 25.600 DPI HERO Sensör, LIGHTSYNC RGB, Sağ ve Sol Elle Kullanıma Uygun, Ayarlanabilir Ağırlık, 140 Saat Pil Ömrü, Siyah : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol
Logitech G G502 HERO Kablolu Oyuncu Mouse, LIGHTSYNC Teknolojisi, 25.600 DPI, 11 Programlanabilir Tuş, 121 gr Ağırlık, Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B07GS6ZB7T/ref=cm_sw_r_cp_api_i_0ES40JDHN6J6F8XT8W1A
Kablolu bu kablosuz biraz bütçeyi aşabilir.

Geri
Yukarı