1.2t 130 HP Corsa çeker mi?

Hocam 85 hp dizel ile 130 hp benzin birmi?

Jettanın performansı 88 ise corsa 91 olarak söyleyebilirim. Bizim insanımızda şu motor hacim muhabbeti hep var maalesef. 0.9 clio 1.6 çoğu atmosferikten çok çok daha iyi her anlamda. Hacimin çok bir önemi yok.
88-91 ilişkisini anlamadım hocam biraz daha açarsanız. Az önce 2 video izledim Corsa 200-210'a kadar 1.3 tce Meganeyi ve 1.6 TDİ Stage 1 A3 140hp'ye 4-5 boy atıyor gücü iyi gibi gözüküyor.

Hocam 85 hp dizel ile 130 hp benzin birmi?

88-91 ilişkisini anlamadım hocam biraz daha açarsanız. Az önce 2 video izledim Corsa 200-210'a kadar 1.3 tce Meganeyi ve 1.6 TDİ Stage 1 A3 140hp'ye 4-5 boy atıyor gücü iyi gibi gözüküyor.
Megane güç olarak daha verimli. 88-91 ilişkisinde jettadan ufak bir farkla performansı daha iyidir anlamında belirttim. Performans olarak fazlasıyla tatmin eder. Performans 1.2T corsada düşüneceğini son şey olur.

Megane güç olarak daha verimli. 88-91 ilişkisinde jettadan ufak bir farkla performansı daha iyidir anlamında belirttim. Performans olarak fazlasıyla tatmin eder. Performans 1.2T corsada düşüneceğini son şey olur.
Bilmiyorum hocam yan yanaydı iki araç 210a kadar corsa 4 boy attı sonradan Megane silindir ve hacim avantajıyla gidebilir ama güzel gidiyor gibi gözüküyor yarın gidip takaslayacağım sonucu paylaşırım.

Rolle falan mı çıkacaksınız. Yada istanbul pist için mi arıyorsunuz.
Yok hocam ne alakası var donanım ve tasarımını çok beğendim üzerinede makul bir miktar isteniyor mantıklı geldi yeni araba sonuçta. Arabayı performanslı sürdüğümden üzermi diye düşünüyordum.

1.2 iyidir 1.5 d bakmanız önerdim.
Dizele hiç sıcak bakmıyorum.

Model yükseltmek amacıyla 2016 1.4 TSI 125 HP Jetta Comfortline araçtan 2021 Opel Corsa Ultimate 1.2t 130 HP eat8 araca geçmek istiyorum üstüne 40.000 TL vereceğim. Aracın her şeyini beğendim tek aklıma takılan 1.2 motor çeker mi? Performans kaybı yaşar mıyım ya da yüklüyken yokuşlarda bayılır mı?

Hocam araba biraz ufak sığacağını düşünüyorsanız almanızı öneririm.

Geri
Yukarı