1.300TL'ye Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
1300

salihhakbagg

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 1300TL gibi bir bütçem var aldığıma değecek uzun süre rahatsız olmadan kullanabileceğim ve özellikle mikrofonu çıkıp takılanlardan istiyorum, böyle bir kulaklık var mıdır acaba? Havit fixu 3 çok hoşuma gitti. Kablosuz falan ama yorumlar hep kötü yönde. Kulak altında boşluk bırakıyormuş falan. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunu kullanıyorum ve memnunum tek sıkıntısı kablosu biraz uzun 2 metre civarında bir sıkıntı olmaz derseniz bu iyi bir kulaklık

Bunu kullanıyorum ve memnunum tek sıkıntısı kablosu biraz uzun 2 metre civarında bir sıkıntı olmaz derseniz bu iyi bir kulaklık.

Teşekkürler ama ben Razer Kraken consol Edition almayı düşünüyordum onun hakkıda bir bilgi alsam çok iyi olacak kararsızım.

Arkadaşlar selam. 1300TL gibi bir bütçem var aldığıma değecek uzun süre rahatsız olmadan kullanabileceğim ve özellikle mikrofonu çıkıp takılanlardan istiyorum, böyle bir kulaklık var mıdır acaba? Havit fixu 3 çok hoşuma gitti. Kablosuz falan ama yorumlar hep kötü yönde. Kulak altında boşluk bırakıyormuş falan. Ne önerirsiniz?
1600tlye çıks3san Corsair hs65

Yeni konular

Geri
Yukarı