Gaming kulaklık önerisi

Basan

Hectopat
Daha fazla  
Ses kalitesi vs. her şey kaliteli olsun istiyorum uzun süre götürebilecek ve beklentileri fazlasıyla karşılayacak kulaklık önerir misiniz? Bütçe 4-5k ya kadar zorlamaya calışırım. SteelSeries Arctis veya Razer BlackShark V2 düşünüyordum ama pahalı ürünler sonuçta HyperX Cloud'lar nasıl mesela.

Razer veya HyperX olabilir

Ses kalitesi vs. her şey kaliteli olsun istiyorum uzun süre götürebilecek ve beklentileri fazlasıyla karşılayacak kulaklık önerir misiniz? Bütçe 4-5k ya kadar zorlamaya calışırım. SteelSeries Arctis veya Razer BlackShark V2 düşünüyordum ama pahalı ürünler sonuçta HyperX Cloud'lar nasıl mesela.
steelseries arctis 7+ wireless, chat mix, 7.1 akar.

Ben HyperX Cloud II kullanıyorum memnunum, BlackShark V2 de alabilirsiniz. İkisi de güzel modeller.

Kablolu/kablosuz tercihiniz var mı?

Ben HyperX Cloud II kullanıyorum memnunum, BlackShark V2 de alabilirsiniz. İkisi de güzel modeller.

Kablolu/kablosuz tercihiniz var mı?
SteelSeries ile fiyatları cok yakın ürünler sizce hangisi daha iyi.

Cs vb oynuyorsanız kesinlikle cloud 2 tabii kablosuz isterseniz başka ama uzun vade için steel series güvenilir

Geri
Yukarı