1 - 4 TB arası HDD önerisi

Bütçe
3.000+

fair0

Hectopat
Daha fazla  
Anakart
CASPER NİRVANA DESKTOP
Stajyer maaşı ile şu an 3.000 TL'den biraz fazla biriktirdim. Bilgisayarımın depolaması 222 GB SDD. O yüzden iyi bir HDD almak istiyorum. HDD daha çok oyunlarda kullanacağım. Aynı zamanda arkadaşlarımla oynadığım oyunları anı olarak kayıt alacağım. SSD pahalı ve M.2 gibi SSD'ler takamıyorum anakartım uygun değil.

Hocam HDD oyunlardaki harita yüklenme sorunu gibi sorunlar ve yavaşlık, drop sorunlarını çıkartabiliyor fakat kendi kullandığım HDD,

Şu ana kadar hiç sorun yaşamadım fakat yine de kıyasla SSD almanız iyi olacaktır.

Ayrıca Seagate önermiyorum ömrü kısa oluyor.

Hocam SSD'ler her şekilde iyi fakat anakartım eski olduğundan M.2 SSD'ler takamıyorum diğer SSD'ler ise pek uygun değil.

Seagate, WD Blue veya Toshiba. Bunlar fiyat dostu uygun markalar. Hepsiburada üzerinde 1TB kapasiteli 800-900 lira arasında.

1TB HDD Fiyatları - Hepsiburada

Stajyer maaşı ile şu an 3.000 TL'den biraz fazla biriktirdim. Bilgisayarımın depolaması 222 GB SDD. O yüzden iyi bir HDD almak istiyorum. HDD daha çok oyunlarda kullanacağım. Aynı zamanda arkadaşlarımla oynadığım oyunları anı olarak kayıt alacağım. SSD pahalı ve M.2 gibi SSD'ler takamıyorum anakartım uygun değil.
2 TB FANXIANG 7000 MB ssd yaklasik 3000 lira. PCI-E express x16 ya da x8 adaptoru kullanarak anakarta baglayabilirsin.

Geri
Yukarı