1.400 TL i3-10105 - RX6500 XT sisteme kasa önerisi

Bütçe
1300-1400

Erdem Sekerci

Centipat
Daha fazla  
i3 10105, RX 6500 XT, Gigabyte B450M S2H, 480 GB SSD, 2x8 Kingston Fury RAM.
Özellikleri yukarıdaki gibi olan bir kasa toplamak istiyorum. Hem kasada değişmesi gerektiğini düşündüğünüz bir şey varsa onu, hem de bu sistem için içinde PSU bulunan bir kasa ya da ayrı ayrı PSU ve kasa öneriniz varsa onu söylerseniz sevinirim. (kasa-PSU için) bütçe 1300-1400 bandında.

Son düzenleyen: Moderatör:
i3 10105, RX 6500 XT, Gigabyte B450M S2H, 480 GB SSD, 2x8 Kingston Fury RAM.
Özellikleri yukarıdaki gibi olan bir kasa toplamak istiyorum. Hem kasada değişmesi gerektiğini düşündüğünüz bir şey varsa onu, hem de bu sistem için içinde PSU bulunan bir kasa ya da ayrı ayrı PSU ve kasa öneriniz varsa onu söylerseniz sevinirim. (kasa-PSU için) bütçe 1300-1400 bandında.

Anakart ve işlemci uyumlu değil, SSD'den de nedense bi' SU630 veya SanDisk SSD Plus havası aldım öyle yazınca (kronik sorunlu SSD'ler). Öyle mi?

Kasa ve PSU önerisine geleceksek:

Biraz aşmana değer.

Bütçen yeterse high power PSU'yu al.

Anakart ve işlemci uyumlu değil, SSD'den de nedense bi' SU630 veya SanDisk SSD Plus havası aldım öyle yazınca (kronik sorunlu SSD'ler). Öyle mi?

Kasa ve PSU önerisine geleceksek:

Biraz aşmana değer.

SSD'ler Kioxia. Peki işlemciyi hangi işlemcilerle değiştirebilirim çünkü anakartı değiştirmek istersem bütçem yetmiyor.

SSD'ler Kioxia. Peki işlemciyi hangi işlemcilerle değiştirebilirim çünkü anakartı değiştirmek istersem bütçem yetmiyor.

SATA olansa o da iç açıcı değil, işlemci olarak ise 3300X falan bakabilirsin ama ikinci el olsun. Sıfır fiyatta AMD işlemciler sıkıntılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı