1.463. 237 TL'lik coin hesabına eriştim

yesososo

Hectopat
Makaleler
3
@@EKAloji ve alakalı konu.
Baştan bilgilendirme: Diğer konunun sonunda gördüm, bu tür siteler depozit ile para kazanma yoluymuş :) Boşuna mail atmıyorum o zaman :D
bu konuyu sabah okuyunca rastgele bir ekran görüntüsü çektim. İşte o resim.

Screenshot_10.png

Program geliştirmedim ve gerçekten böyle bir şey olabilir mi dedim. Sondaki hev yerine hav yazdım :)

Screenshot_12.png

Şifreyi vs girdikten sonra hesaba girdim. Hesapta ise 1.88BTC ve 21ETH vardı. Sürekli bir alış satış işlemi vardı, ve sonra hesaptan çıktım.

Screenshot_13.png

Şu an çok heyecanlı ve korkuyorum. Bu hesabın oltalama saldırı olma ihtimali nedir?

Edit: Recent activity uzayıp gidiyor farklı tarihlerle beraber.

Dosya Ekleri

• Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    188 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleyen: Moderatör:
Sahte bunlar hocam. Geçtiğimiz günlerde de böyle bir konu açılmıştı, prnt sc üzerinden rastgele tuşladım ve 2. deneyişimde buldum. Uğraşmaya değmez. Farklı farklı linklerde de aynı hesaplar mevcut. Ayrıca site arama motorunda (Google) bile çıkmıyor.

Scam site boşuna heyecan yapmayın.

Sahte bunlar hocam. Geçtiğimiz günlerde de böyle bir konu açılmıştı, prnt sc üzerinden rastgele tuşladım ve 2. deneyişimde buldum. Uğraşmaya değmez. Farklı farklı linklerde de aynı hesaplar mevcut. Ayrıca site arama motorlarında bile çıkmıyor.
Heriflerin amacı zaten sizi siteye sokmak. Böyle yaparak işi daha çok kolaylaştırıyorlar :D

Geri
Yukarı