1.5-2 bin TL'ye kulaklık önerisi

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
CS:GO ve ses kasılması gereken her oyun için üst düzey performans verecek kulaklık arıyorum. HyperX Cloud 2 düşünüyordum ve o kulaklılığı bayağı beğeniyorum hep almak istiyordum ancak dip ses 7.1 sorunları var diyorlar ve ses kasılmıyormuş tam olarak deniliyor. Önerileriniz nelerdir?

Hocam Counter'ın ses motoru çok başarılı. Kafanıza kavanoz bile taksanız adamın yerini elinizle koymuş gibi bulursunuz. Beğendiyseniz alabilirsiniz. 4 5 yıldır kullanan arkadaşım var gayet memnun. Alternatif olarak Kraken Tournament önerecektim bütçeyi aşıyormuş. İnanılmaz isabetli ses kasılıyor onunla.

Son düzenleme:
CS:GO ve ses kasılması gereken her oyun için üst düzey performans verecek kulaklık arıyorum. HyperX Cloud 2 düşünüyordum ve o kulaklılığı bayağı beğeniyorum hep almak istiyordum ancak dip ses 7.1 sorunları var diyorlar ve ses kasılmıyormuş tam olarak deniliyor. Önerileriniz nelerdir?

https://www.amazon.com.tr/HyperX-Cl...fix=kulaklık,aps,149&sr=8-57&tag=coa_row_g-20 https://www.amazon.com.tr/HyperX-KH...ocphy=1012788&hvtargid=pla-381707145357&psc=1

Cloud2 kullanıyorum 7.1 i kötü evet ama ses temiz ve dip ses de son güncellemeyle çözülüyor ses seviyesi 70-90 aralığında kullanıyorum.

Beyerdynamic MMX 150 önerecektim 3.5 bin olmuş..

Bende Cloud2 kullanıcısıyım 7.1 maalesef başarılı değil şu an aynı bütçem olsa Cloud2 yi oyun için tercih etmezsim belki de. Gerçekten rahat kaliteli bir kulaklık ben genelde tek başıma oyunlara dalıp film filan izlediğim için memnunum ama wireless modele sahip olup ses kasmada sorun yaşayanlarda mevcut.

Geri
Yukarı