1.5 aylık iPhone 11 %99 pil sağlığı

8 Aydır 11 Pro kullanıyorum, pil sağlığı hala %100. Telefona telefon gibi davranırsanız o da sizi yarı yolda bırakmaz.

Korkulacak bir durum yok. Ama siz bilirsiniz.

Bana normal gelmedi, zaten böyle şeyleri çok kafaya takan biriyim, şu an ne yapacağımı bilemiyorum. Arkadaşımda 7 ay sonra 99'a düştü, bende 1.5 ay sonra. Bu işte bir gariplik var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana normal gelmedi, zaten böyle şeyleri çok kafaya takan biriyim, şu an ne yapacağımı bilemiyorum. Arkadaşımda 7 ay sonra 99'a düştü, bende 1.5 ay sonra. Bu işte bir gariplik var.

Dayımın 8'i var. Telefonuna hiç iyi bakmaz. Kapanana kadar sarja takmaz. Pil sağlığı 2 yılda 98'e düştü.

Dayımın 8'i var. Telefonuna hiç iyi bakmaz. Kapanana kadar sarja takmaz. Pil sağlığı 2 yılda 98'e düştü.

Demek istediğim bu işte. Böyle şeyler hep beni buluyor.

Demek istediğim bu işte. Böyle şeyler hep beni buluyor.

Bu pil durumuna güvenmeyin demek istiyorum. Sıkıntı olmaz. Apple bizleri korkutmak için yapmış gibi bir şey. Servis yazana kadar korkmayın.

Bu pil durumuna güvenmeyin demek istiyorum. Sıkıntı olmaz. Apple bizleri korkutmak için yapmış gibi bir şey. Servis yazana kadar korkmayın.

Anladım teşekkür ederim, kafaya takmamaya çalışacağım .

8 Aydır 11 Pro kullanıyorum, pil sağlığı hala %100. telefona telefon gibi davranırsanız o da sizi yarı yolda bırakmaz.

7 Plus alacağım, nasıl davranayım telefon bataryasına? Zarar vermemek için ne yapayım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…