1.5 milyon TL araba önerisi

Draugr

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Uzun süredir araç arıyoruz fakat karar veremedik bu 1.5m bütçelerinde SUV tercihimiz (Çin araçları dışında) sedan da eğer fiyatına değecekse önerebilirsiniz. Bagajı ortalama yakıt ortalama yakan yakıt içmeyen araçlar arıyoruz. Sıfır 2. el fark etmez fiyat farkına değecek ise 1.7m a kadar çıkılabilir. Bizim baktığımız bazı araçlar ve bazı istememe nedenlerimi yazacağım ona göre belki sizin deneyiminiz varsa araçlar ile hayır böyle bir durum yok yazarsanız sevinirim.
Peugeot 408 GT düşündük 2.el fakat 1.2 130 beygir ve 3 silindir olması şüphe doğurdu. 2. olarak Tucson 1.6 benzin Prime Plus paket düşündük gene 2. el onda da yakıt soru işareti yarattı. 3. olarak Tucson 1.6 dizel baktık onda da addblue var mıdır yakıt tasarrufu motordan kısmaya değer mi bilemedim. 4. olarak Austral baktık onda da cam tavanın açılmaması ve motorun 130bg benzin 30 bg elektrik gibi bir bilgi aldım arkadaşımdan, ne kadar doğru bilmiyorum. O da fiyatı ve hantal kalır mı diye şüphe ettik bunlar ile ilgili yorumunuz ve başka bir önerisiniz olur ise çok sevinirim iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tucson g. Kore malı? Nasıl ironik?

Hocam kaç kişi bineceksiniz? Ne kadar yol yapılacak? Tercih edilen kasa tipi nelerdir?

4 kişi bineceğiz, ortalama yılda 16bin km yaptık önceki arabamız ile, SUV tercihimiz.

Tucson'un malzeme yapısının Çin malı olduğu için sevilmeyen Cherry'den şahsen çok da kaliteli olduğunu düşünmüyorum o anlamda söyledim.

Çin araçları düşünmeme nedenim parça ve şişirme servis fiyatları çıkma takamayacağın için fazla fiyat veriyorlar.

Öncelikle merhaba. Uzun süredir araç arıyoruz fakat karar veremedik bu 1.5m bütçelerinde SUV tercihimiz (Çin araçları dışında) sedan da eğer fiyatına değecekse önerebilirsiniz. Bagajı ortalama yakıt ortalama yakan yakıt içmeyen araçlar arıyoruz. Sıfır 2. el fark etmez fiyat farkına değecek ise 1.7m a kadar çıkılabilir. Bizim baktığımız bazı araçlar ve bazı istememe nedenlerimi yazacağım ona göre belki sizin deneyiminiz varsa araçlar ile hayır böyle bir durum yok yazarsanız sevinirim.
Peugeot 408 GT düşündük 2.el fakat 1.2 130 beygir ve 3 silindir olması şüphe doğurdu. 2. olarak tucson 1.6 benzin Prime Plus paket düşündük gene 2. el onda da yakıt soru işareti yarattı. 3. olarak tucson 1.6 dizel baktık onda da addblue var mıdır yakıt tasarrufu motordan kısmaya değer mi bilemedim. 4. olarak austral baktık onda da cam tavanın açılmaması ve motorun 130bg benzin 30 bg elektrik gibi bir bilgi aldım arkadaşımdan, ne kadar doğru bilmiyorum. O da fiyatı ve hantal kalır mı diye şüphe ettik bunlar ile ilgili yorumunuz ve başka bir önerisiniz olur ise çok sevinirim iyi akşamlar.

Peugeot 3008 uyar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı