1.5 milyon TL araç önerisi

ArtiAnius

Centipat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
KASA : İNTEL İ3 12100F / ASUS PRİME H610M-K / GOODRAM 2X8 GB RAM 3200MHZ / MLD M300 500GB M.2 SSD / ASUS DUAL RX6600 / RAMPAGE ZUKO
Arkadaşlar 1.5 milyon TL bütçem var. SUV ve benzinli olmak şartıyla araba arıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir?

1.5 milyon TL iyi bütçe ben senin elektrikli arabalara yönelmeni tavsiye ederim çünkü elektrikli arabalar hem hızlı hemde her işi görüyor ve aynı zamanda benzin gibi pahalı bir şey istemiyor Tesla için sıraya gitmeni tavsiye edebilirim

1.5 milyon TL iyi bütçe ben senin elektrikli arabalara yönelmeni tavsiye ederim çünkü elektrikli arabalar hem hızlı hem de her işi görüyor ve aynı zamanda benzin gibi pahalı bir şey istemiyor Tesla için sıraya gitmeni tavsiye edebilirim

Tesla'ların bildiğim kadarıyla teslim tarihleri çok uçuk. Ne kadar gerçek bilmiyorum ama bir ara Instagram'da dolaşıyorken birisi sipariş ettim 2024'ün nisan'ına verdiler tarihi demişti. Yani eğer elektrikli SUV tercih ederse Mercedes eqa alabilir en boş paket. Ama benzinli istemiş arkadaş.

@ArtiAnius bu arada 0 şart mı? Yoksa 2. el falan da olur mu? Biraz daha detaya inerseniz sevinirim.

Arkadaşlar 1.5 milyon TL bütçem var. SUV ve benzinli olmak şartıyla araba arıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir?
Hyundai Tucson/ KIA Sportage 1.6 T-GDI. Piyasada alabileceğin en iyi C SUV'lardan biri. Rakiplerine göre biraz fazla yakıyor ama performansı için değer.

Sıfır veya 6-10k km arası sıfıra yakın 2021 ila 23 arası.

chery ler hakkında veya seat ateca hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Chery çok popüler oldu ama kullanıp etmediğim için bir şey diyemem net bir şey diyemem.
Ateca'da güzel arabadır, özellikle 1.5TSI güzel motordur. Ancak Hyundai kadar seri ve atik değildir. Eğer sakin bir sürüş stiliniz varsa Ateca'da tercihleriniz arasına girebilir.

Cherry çok popüler oldu ama kullanıp etmediğim için bir şey diyemem net bir şey diyemem.
Ateca'da güzel arabadır, özellikle 1.5TSI güzel motordur. Ancak Hyundai kadar seri ve atik değildir. Eğer sakin bir sürüş stiliniz varsa Ateca'da tercihleriniz arasına girebilir.

Hocam Cherry'lere bayıldım lakin araba düşük kullanımda 11.9lt yakıyor. Ateca evet güzel Hyundai'ye hiç bakmadım öyle hız seven biri değilim 120 falan maksimum yapacak biriyimdir ama motorun da güçlü olduğunu hissetmek isterim. ford kuga falan nasıldır sizcee ?

Geri
Yukarı