1.5 saatlik yolda masaüstü sistem taşınırsa sorun olur mu?

Wendru

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartım yok APU kullanıyorum fakat gene de kasa zarar görebilir diye endişeleniyorum. Arabayla 1 veya 1.5 saat süren bir yolculuk yapacağım bilgisayarım zarar görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartım yok APU kullanıyorum fakat gene de kasa zarar görebilir diye endişeleniyorum. Arabayla 1 veya 1.5 saat süren bir yolculuk yapacağım bilgisayarım zarar görür mü?

Eğer bagaja koyacaksan hareket etmemesine özen göster. Bagajın köşesine falan koyup etrafına bir şey koyarak sabitle. Ve sarsılmalarda etkilenmemesi için kasanın altına, birazcık kalın battaniye koy.

Bir yerden kalın karton bulun ve sağlam bir koli bandı ile paketleyin ve elinizde tutun bagaja koyarsanız sallanırken ssd veya bir parça düşebilir.

Pandemide içinde ekran kartı olduğu halde bilgisayarımı tekmeleyerek taşımak zorunda kalmıştım ve içinde ekran kartını tutan bir şey yoktu. Otobüste de 6 saat yolculuk yaptı. Ona rağmen bir şey olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı