1.500.000 TL SUV önerisi

Alman dışında araba alınmaz. Fransızlarda da 1-2 marka hariç.

Çok yanlış bir düşünce. Japon arabaları kat kat daha iyi. Konu sahibine tiguan da önerebilirim.

Dostlar elimizde 1.6 gibi bir para var. Babam SUV istiyor. Bunun 100k sı da sigorta cartına curtuna gitse 1.5 gibi bir bütçeye SUV bakıyoruz. Babam 3008 düşünüyor. Gene de ben bir buraya da sorup fikir alayım dedim.

Tiguan veya austral hocam.

Dediğiniz doğru. Şuan Golf 7.5 kullanıyorum. Hyundai, Nissan gibi araçları da kullandım, Peugeot da dahil. Vw'in yanından geçmez. Donanım olarak Vw'den iyi olsalarda.

Yalnızca DS alınır Fransız segmentinde.

Japon araçları kalitesiz iç mekanı, yalıtımı vs. Her şey motor sorunsuzluğu değil.

Zaten aldığınız araca 1 milyon km binmiyorsunuz. Alman alın alman.

Çok yanlış bir düşünce. Japon arabaları kat kat daha iyi. Konu sahibine tiguan da önerebilirim.

Tiguan veya austral hocam.
Tiguan değilde T-Roc daha iyi ayrıca Tiguan çok yakıyor

Hocam sizinle tartışmaya girmeyeceğim. Bütün dünya tersine dönse de Japon arabaları alınmaz. Malzeme kalitesi yerlerde, motor yıllar sonra 30 HP güç kaybediyor. Alınması için bir neden söyleyin.

Dediğiniz doğru. Şu an Golf 7.5 kullanıyorum. Hyundai, Nissan gibi araçları da kullandım, Peugeot da dahil. VW'in yanından geçmez. Donanım olarak VW'den iyi olsalarda.

Yalnızca DS alınır Fransız segmentinde.

Japon araçları kalitesiz iç mekanı, yalıtımı vs. Her şey motor sorunsuzluğu değil.

Zaten aldığınız araca 1 milyon km binmiyorsunuz. Alman alın alman.

Çürük BMW ve hurda Mercedes alınmaz. Kat kat pahalı fiyatları var.

Bende bir Alman arabasever olmama rağmen Japon araçlarından özellikle Nissan'ı çok severim bizde 2011 Qashqai var dediğiniz gibi konforsuz malzeme kalitesi iyi olmasa bile çok güzel memnun eden bir araç tabii kişinin isteklerine göre değişir ama sanayi yüzü göstermedi bize çok şükür.

Hocam sizinle tartışmaya girmeyeceğim. Bütün dünya tersine dönse de Japon arabaları alınmaz. Malzeme kalitesi yerlerde, motor yıllar sonra 30 HP güç kaybediyor. Alınması için bir neden söyleyin.

Japon araçlarının teknolojisi ve yakıt tüketimi daha iyi.

Yarışlarda BMW ve Mercedes'i yere yapıştırır Nissan ve Toyota. Almancılığı boş verin. Austral şu an en mantıklısı hem yakıt tüketimi hem fiyat olarak.

Hocam her şey motor değil o arabaya biniyorsun ama içi plastik yani rezil. O yüzden alınmaz. Bir iki defa sanayiye giderim ama rahat edeceğim bir araba alırım.

Yarışlarda BMW ve Mercedes'i yere yapıştırır Nissan ve Toyota. Almancılığı boş verin. Austral şu an en mantıklısı.
Hangi Japon arabasında Mercedes'te olduğu gibi Nappa deri var? Hangisinde Alfa Romeo'daki gibi Momo deri var? Hangisinde elektrikli iklimlendirmeli koltuk var?

Hocam her şey motor değil o arabaya biniyorsun ama içi plastik yani rezil. O yüzden alınmaz. Bir iki defa sanayiye giderim ama rahat edeceğim bir araba alırım.

Önce güvenlik ne Japon ne alman bence Volvo. Volvo bulabilirse alsın konu sahibi.

Hangi Japon arabasında Mercedes'te olduğu gibi Nappa deri var? Hangisinde Alfa Romeo'daki gibi Momo deri var? Hangisinde elektrikli iklimlendirmeli koltuk var?
Çürük alfa romeo 🤣 konu nasıl ona geldi. Volvo bütün alman araçlarından daha iyi.

Geri
Yukarı