1.500 TL Bütçeye Mini ATX Sistem Önerileri

esgorada

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar.

Sistem toplamayı düşünüyorum ancak kasam küçük olduğundan mini atx sistem toplayacağım. Benim topladığım parçalar bunlar, gerisini siz tamamlarsanız sevinirim.

İşlemci ve PSU'yu siz bulursanız sevinirim maksimum 1.500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre burada anakarta fazla para verilmiş sen bence anakarttan kısıp ekran kartı ve işlemciye yüklen ya da o da tutmazsa Apu sistem topla.

500 w yeterli mi?

Yeterli kardeşim. Rahatlıkla alabilirsin. Fakat ekran kartında ASUS GTX 750Ti öneriyorum. Bir de bu bütçe için 4 GB ram yeterli olacaktır. Zaten 4 GB'tan fazla gereksinim duyan bir oyun yok. Ekran kartını bütçeni zorlayabilirsen ASUS GTX 760 da alabilirsin. Cumartesi günü fiyatlar düşüyor zaten. Bunlar indirimsiz halleri kardeşim.

İşlemci olarak AMD FX-6300 seçmişsin. Anakartı sakın 760G seçme. Nesil farklı yazık olur. En az benim gibi 970 seç.
Ekran kartını da AMD R9 270 OC veya Nvidia 750Ti. serisi seçsen daha iyi olmaz mı?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı