1.500 TL klavye önerisi

1500TL'ye alabileceğiniz en iyi ürün diğer sayfada belirtilmiş. Onun dışında tüm isteklerinizi karşılayan bir tek bu ürün var fakat fiyatını hak etmiyor.

Apex 3'ü direkt eleyin zaten, hem membran hem de gereksiz pahalı.

Tavsiyem bilek desteğinden vazgeçmeniz, diğer sayfada önerilen ASUS'u almanız.

Apex 3 alma arefesinde neden tavsiye etmiyorsunuz merak ettim. Fiyat konusunda anlaşmalı zam yapmışlar gibi bir tablo var bence 2 hafta önce 950TL bandındaydı.

Apex 3 alma arefesinde neden tavsiye etmiyorsunuz merak ettim. Fiyat konusunda anlaşmalı zam yapmışlar gibi bir tablo var bence 2 hafta önce 950TL bandındaydı.

Fiyatının hakkını verecek bir ürün değil. IP32 göz boyuyor bir de. İlla membran şart ise Ornata Chroma V2 bile daha mantıklı olur. Bir de RGB takıntısı olanlar için şöyle bir eksisi mevcut:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyatının hakkını verecek bir ürün değil. IP32 göz boyuyor bir de. İlla membran şart ise Ornata Chroma V2 bile daha mantıklı olur. Bir de RGB takıntısı olanlar için şöyle bir eksisi mevcut:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşa arızalı ürün gelmiş anladığım kadarıyla. Membran şart değil ancak mekanikte SS serisi 2000 TL'nin üzerine çıktığı için membran baktım. 1500TL bandında mekanik tavsiyesi de alabilirim sizden. 600 TL bandında SS QCK xxl mouse pad düşünüyorum.

Arkadaşa arızalı ürün gelmiş anladığım kadarıyla. Membran şart değil ancak mekanikte SS serisi 2000 TL'nin üzerine çıktığı için membran baktım. 1500TL bandında mekanik tavsiyesi de alabilirim sizden. 600 TL bandında SS QCK XXL mouse pad düşünüyorum.

SS şart değilse direkt alın derim. Yakında fiyatı zam yiyecek muhtemelen. Eksilerini artılarını yeni bir konu açarsanız anlatabilirim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı