1.500 TL klavye önerisi

• Konuyu başlatan unless
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 533
Bütçe
1500

unless

Decapat
Daha fazla  
Merhaba şu sıralar mekanik red switch bir klavye bakıyorum. Kaliteli TKL veya normal boyutta klavyeler biraz pahalı olduğu için %60 klavyelere yöneldim ve Redragon K617 Fizz almayı düşünüyorum. Sadece oyun amaçlı kullanacağım için F tuşlarının bir gereği olacağını da düşünmüyorum. Sizin bildiğiniz daha kaliteli veya uygun herhangi bir klavye varsa (%60 olmasına gerek yok ve Gamepower olmasın) yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba şu sıralar mekanik red switch bir klavye bakıyorum. Kaliteli TKL veya normal boyutta klavyeler biraz pahalı olduğu için %60 klavyelere yöneldim ve Redragon K617 Fizz almayı düşünüyorum. Sadece oyun amaçlı kullanacağım için F tuşlarının bir gereği olacağını da düşünmüyorum. Sizin bildiğiniz daha kaliteli veya uygun herhangi bir klavye varsa (%60 olmasına gerek yok ve Gamepower olmasın) yardımcı olabilir misiniz?
Hyperx alloy vardı küçük red switch.

Logitech g413 aldım önermiyorum kimseye 1 yıl olmadan bazı tuşlar ya hiç basmıyor yada 2 kez basıyor...

Bu üründe cherry mx switchler var kendimde kullanmaktayım. Bütçenize uygun olursa ve kahverengi switchler kullanmak isterseniz indirim kollayabilirsiniz. Aynı ürünün red switchli olanıda vardı.

Peki hocam bu klavyenin benim dediğim klavyeye göre bir artı özelliği var mıdır?

Geri
Yukarı