1.500 TL kulaklık önerisi

Bütçe
1.500

RedComandante

Kilopat
Daha fazla  
2 sene önce ASUS'un TUF H5 Lite modelini almıştım ve birkaç ay önce fotoğrafta numaralandırdığım 1 ve 2 kısımları kendiliğinden kırılıp yerinden çıktı, bugün de 3 numaralı yerden kulaklığı elime almam ile elimden ayrılması bir oldu. Ben böyle malzeme kalitesi rezalet bir kulaklık daha görmedim. Kulaklığa hiçbir şekilde şiddet uygulamadım resmen zamanla kendi kendisini imha etti.
Şimdilik bantladım ve idare ediyorum, uzun lafın kısası 1.500 TL bandında mikrofon, ses kalitesi ve oyunlarda ses kasabileceğim iyi denilebilecek bir kulaklık arayışına girdim. Şimdiden teşekkürler.

5ebbeee7d28426.19414780_ingopfkjeqhlm.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu ikisi arasında kaldım çok araştırmadım senin önerdiğin kulaklık nasıl kullanıyor musun ?

Kullanmıyorum ama forumda oldukça önerilen bir kulaklık. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @616833
Razerin fiyat olarak düşük modelleri kötü diye biliyorum, kimse söylemedi veya görmedim ama öyle hissediyorum aynı şuan yaşadığım sorun gibi.

1X modeli nasıldır aralarında çok fark var mı ? Kulaklığın görünüşü çok hoşmuş bu arada

Razerin fiyat olarak düşük modelleri kötü diye biliyorum, kimse söylemedi veya görmedim ama öyle hissediyorum aynı şuan yaşadığım sorun gibi.

1X modeli nasıldır aralarında çok fark var mı ? Kulaklığın görünüşü çok hoşmuş bu arada
1X modeli Xbox için hocam. Siz isterseniz başka incelemelere bakın. Ben bugün baktım.

Dostum Nova 1 modelini aldım mikrofondaki dip sesi nasıl giderebilirim ? SteelSeries GG programını kurdum nasıl yapacağımı bilmiyorum.
Öncelikle hayırlı olsun hocam. GG programına girip aşağıdaki ayarları yaparsanız düzeliyor.
1688496249485.png

Hocam ayrıca GG programı oto kayıt alıyor. Onu da kapatırsanız oyunlarda kasma olmaz.

Geri
Yukarı