1.500 TL Sadece LoL Açabilen Laptop Önerisi

KlerhFi

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar yakın zamanda yeni bir masaüstü PC topladım. bütün AAA oyunlarımı onda oynuyorum. Şimdi tatile yanımda götürebileceğim bir PC arıyorum. sadece LoL oynasam yeterli benim için. İkinci el arıyorum bu arada. bu bütçeye 0 bulmak neredeyse imkansız. içinde ne olmalı? Onu söyleseniz de olur.

Screenshot_2020-07-18-14-04-11-915_com.sahibinden.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Nvidia 840M , i5 4210u bir laptop var Lol'ü 1366x768 düşük-orta ayarlarda 60 fps civarı oynatıyor fightlarda düşüyor ki benim bu laptopa benzeyen bir laptopu bile 1500'e bulmak zor bence.
Açıklamaya yazdığına bakmayın Lolü güzel oynatmayacaktır bence.

Masaüstünü tatile götürmeyi düşündün mü? Şahsen ben öyle yapıyorum, biraz paketlemesi zor oluyor kendim götüremem dersen bir kargo firmasına ver 1 günde göndersinler hatasız. Fiyatı 200 civarı oluyor yalnız. Her türlü karlı olur.

Sırf tatil için sonrasında işine yaramayacak bir şeye 1.5K vermek çok mantıklı değil gibi.

Laptop 1500 TL'ye alınmaz hocam. Çünkü 1500 alırsın soğutması iğrenç olur LoL oynayan birisi olarak gerçekten laptoptan oynamak iğrenç bir his sürekli giren droplar ve beraberide gelen kasmalar insanı oyundan soğutuyor, ya iyisini alacaksın ya da almayacaksın.

Dostlar yakın zamanda yeni bir masaüstü PC topladım. bütün AAA oyunlarımı onda oynuyorum. Şimdi tatile yanımda götürebileceğim bir PC arıyorum. sadece LoL oynasam yeterli benim için. İkinci el arıyorum bu arada. bu bütçeye 0 bulmak neredeyse imkansız. içinde ne olmalı? Onu söyleseniz de olur.

Eki Görüntüle 617909
Hocam aynı laptop bende var,saydığı oyunları açar fakat(CSGO 20fps'lere düştüğü oluyor.)Eski olduğu için biraz hantal bir laptop.Odadan odaya taşırken bile adaptöründen kolum ağrıyor.

Eki Görüntüle 617909
konuyu dün açsaydın elimdeki
i5 4200m
8gb ram
amd r5 m230
sistemi 1200 tl ye verirdim lolde ultra ayarlar golge kapalı 80 100 fps açıyordu

Hocam yakın zamanda sistemimi yeniledim ve telefon aldığımdan dolayı elimden bu bütçe geliyor ben de laptop sevmiyorum ancak hem kız kardeşim normal zamanda kullanır hem de tatillerde en azından lol oynarız diye düşünmüştüm eğer düşük ayarlarda bile kaldıramayacaksa vazgeçerim görüşlerinizi hala bekliyorum

Geri
Yukarı