1.500 TL Telefon Tavsiyesi

Rammstein24

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar 1.500 TL aşmayacak bir telefon istiyorum. Boyutu 5 inç'i geçmesin İOS veya Android olabilir. Samsung kesinlikle olmasın. Sony Apple markalarına bakabilirsiniz İphone 5c hakkındaki düşüncelerinin yazarsanız sevinirim .

Tavsiye etmiyorum. İlla Apple tarafına yöneleceğim diyorsanız biraz daha bürçeyi arttırıp 5S alın.

Malesef bütçeyi zorlayamam.

Üzerine biraz daha ekleme yapıp Note 3 almanızı öneririm. Bazı yerler 1.500 TL satıyor. İncelemenizi öneririm.

Büyük telefonlardan sıkıldım. Bende Lumia 1320 var. Devasa bir telefon hiçbir yere sığmıyor.:D

Liseye başlayacağım, Ağustos ayında almayı düşünüyorum sonuçta sağlam bir telefon olsun. İphone 5c herhalde Ağustosta fiyatı düşer.

Sizin kritelerinize göre en iyisi Z3 Compact. Hem ekranı sizin için ideal hem de performans ve şarj canavarı. Tuşları kafaya takmayın, zamanla alışırsınız hatta tuşu ekranın içinde olmayan telefon kullanmak istemezsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı