1.500 TL'ye alınan ikinci el RX 470'ten dolandırılme ihtimali var mı?

Egemen 07

Decapat
Makaleler
1
Yer
Konya/Meram
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T5 V23.3.2

CPU: i5-12450H 8C/12T
GPU: RTX4060 8GB 128BIT
RAM: 32GB DDR4 3200MHz
SSD: 1TB M.2 SSD
Meslek
Grafiker
2. el sitesi olan sah.comdan aldiğim 1500TL'lik Sapphire Nitro RX 470 4 GB olan ekran kartını aldım, şu an evde degilimde içime şüphe düştü, adam eli yüzü düzgün gündelik kullandığını tahmin ettiğim bana satmaya geldiginde bile sıcak olan ekran kartını sattı, kart temiz ve bakımlı yalan yok fakat ilanda DVI only olduğunu yazmamıştı satın aldıktan sonra gördüm. Miningli olsa bile ne kadar zora sokar? Ürünün kutu fatura ve garantisi yoktu direk ekran kartı. Ort fiyatları biliyorsunuz 1500e çok iyi aldım umarım iyi etmisimdir. Ürünün fotoğraflarını isterseniz atabilirim.

Hocam kutu fatura kesinlikle olmalı 2.el alırken. Ayrıca 2.el alıyorsanız bir kağıda kendi TC kimlik no'nuzu, isminizi, telefon numaranızı yazıp alacağınız kişinin telefon numarası, ismi, doğum tarihi ve imzasını almalısınız, 2.el olarak aldım şeklinde. Fotoğrafları atabiliyorsanız atın, inceleyelim.

2. el sitesi olan sah.comdan aldiğim 1500TL'lik Sapphire Nitro RX 470 4 GB olan ekran kartını aldım, şu an evde degilimde içime şüphe düştü, adam eli yüzü düzgün gündelik kullandığını tahmin ettiğim bana satmaya geldiginde bile sıcak olan ekran kartını sattı, kart temiz ve bakımlı yalan yok fakat ilanda DVI only olduğunu yazmamıştı satın aldıktan sonra gördüm. Miningli olsa bile ne kadar zora sokar? Ürünün kutu fatura ve garantisi yoktu direk ekran kartı. Ort fiyatları biliyorsunuz 1500e çok iyi aldım umarım iyi etmisimdir. Ürünün fotoğraflarını isterseniz atabilirim.

Mining yapılması ekran kartını etkilemez. Test edip aldıysanız sorun yok.

Mining yapılması ekran kartını etkilemez. Test edip aldıysanız sorun yok.

Fun mark testini atmıştı düzgün duruyor.

Hocam kutu fatura kesinlikle olmalı 2.el alırken. Ayrıca 2.el alıyorsanız bir kağıda kendi T.C. kimlik no'nuzu, isminizi, telefon numaranızı yazıp alacağınız kişinin telefon numarası, ismi, doğum tarihi ve imzasını almalısınız, 2.el olarak aldım şeklinde. Fotoğrafları atabiliyorsanız atın, inceleyelim.

İşten geldiğimde kartı atayım.

Değerleri iyiyse, mining çıkması olmasının bir eksisi olmaz. Şüpheye düşmeyin hemen. Akşam bir furmark falan yapın. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

IMG_20220809_211458.jpg
Kart budur, içi hafif tozlu.

O ilanda budur, hala silmemiş. Bir gün geçti aradan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı