1.500 TL'ye fare önerisi

Bütçe
1500
Sıkıntı çıkarmaz hocam da, M3 ve m3s modelleri arasında malzeme kalitesi açısından ciddi fark yok.
Bence o fiyatta en stabiliteli olan XM1r modeline yönelmeniz daha mantıklı olur.

XM1r da olabilir fakat kabloluya pek sıcak bakamıyorum artık. Gerçekten m3s yerine değer mi?

Sıkıntı çıkarmaz hocam da, M3 ve m3s modelleri arasında malzeme kalitesi açısından ciddi fark yok.
Bence o fiyatta en stabiliteli olan XM1r modeline yönelmeniz daha mantıklı olur.
Dostum sen ne saçmalıyorsun? M3 malzeme kalitesi çubuk kraker gibi iken M3S öyle değil.

Hocam bunu alabilirim. Kullanıyorsanız veya bilginiz varsa Launcher'i var mı, gecikme sorunu yaşanır mı?
Launcher yok, gecikme yaşatabilir MCU pek iyi değil içindeki. Almayın hocam Darmoshark, malzeme kalitesi yine bir XM2WE değil, MCU yine XM2WE'deki gibi değil. Pişman eder Darmo.

XM1r da olabilir fakat kabloluya pek sıcak bakamıyorum artık. Gerçekten m3s yerine değer mi?

Bakmıyorsanız m3s alabilirsiniz.
Kablolu-kablosuz farkı çok dert değilse de XM1r mantıklı seçenektir. İkisi de kendi taraflarınca(kablo-kablosuz olarak) fiyatlarının en başarılı ürünleri arasında.

M3S o kadar iyi değil diyorum sana hocam sabahtan beri, o para yazık ona. Attığım ürünü alın, ömürlük mouse.

Nordic MCU var bu modelde. Güzel model.
Yine yaşayan vardı bir çok kişi Reddit'de o yüzden dedim hocam evet yoksa iyi.

M3s o kadar iyi değil diyorum sana hocam sabahtan beri, o para yazık ona. Attığım ürünü alın, ömürlük mouse.

Yine yaşayan vardı birçok kişi Reddit'de o yüzden dedim hocam evet yoksa iyi.

Attığınıza ne kadar kullanılmamış desenizde yine de 2. el. Düşünmüyorum, yorumlarınız için teşekkürler.

Attığınıza ne kadar kullanılmamış desenizde yine de 2. el. Düşünmüyorum, yorumlarınız için teşekkürler.
Sıfırdan farkı yok ki hocam. Sorunsuz ürün hocam hani sorunlu 2. el olsa anlarım da hem 5 günlük yani sıfır bile sayılır :D O ürün 1 ay önce sıfırı 1500 idi indirimde, o yüzden öyle ucuza satıyor arkadaş.

Bence yine Rival 3 alın. Tam bir F/P.

Hocam ilk aldığımda bile ısınamamıştım 6 ay geçmeden ciddi sorunda çıkardı. Her defasında olmaz böyle farkındayım ama 1-2 yıl SteelSeries'den mouse düşünmüyorum. Çok iyi bir mouse çıkarırlarsa düşünebilirim.

Endgame Gear XM1r Oyuncu Mouse - Beyaz hocam model budur değilmi.Almayı düşünüyorum yanlış olmasın.

Hocam ilk aldığımda bile ısınamamıştım 6 ay geçmeden ciddi sorunda çıkardı. Her defasında olmaz böyle farkındayım ama 1-2 yıl SteelSeries'den mouse düşünmüyorum. Çok iyi bir mouse çıkarırlarsa düşünebilirim.

Endgame Gear XM1r Oyuncu Mouse - Beyaz hocam model budur değilmi.Almayı düşünüyorum yanlış olmasın.

Doğru bir seçim. Steelseries'in yanına yaklaşılmaz.

Sadece Steelseries kullanıp diğer markaların hiç bir ürününü kullanmamış vizyonsuz arkadaşlarda konuya damlamışlar 🙂

Geri
Yukarı