1.500 TL'ye HyperX Stinger alınır mı?

Bütçe
900-1500
Merhaba, mikrofonu güzel mikrofonlu kulaklık aramaktayım. Normalde bütçem bu kadar değil fakat daha aşağısında güzel kulaklıklar bulamadım. Sizce 1500 TL'ye HyperX Cloud Stinger alınır mı? Daha iyi bir kulaklık tavsiyeniz var mı, mümkünse daha ucuz olursa güzel olur.

Ürünün linki:
HyperX Cloud Stinger Oyuncu Kulaklık HX-HSCS-BK/NA

Rahatlık açısından BlackShark v2X iyi
Logitech G432 de düşünebilirsiniz
Veya G332.
Ben BlackShark v2X aldım sol kulaktan cızırtı veriyor servise verdim bayağı kişi böyle sorun yaşamış.

Rahatlık açısından BlackShark v2X iyi.
Logitech G432 de düşünebilirsiniz.
Veya g332.
Ben BlackShark v2X aldım sol kulaktan cızırtı veriyor servise verdim bayağı kişi böyle sorun yaşamış.

Birkaç hafta önce BlackShark v2 X almayı düşünüyordum, 1100 TL civarına düşmüştü fakat 1900 TL'ye geri çıktığı için alamadım. Bütçemde o kadar yok.

G432'de 2000TL civarı.

G332'de kulaklıktan çıkan ses mikrofona çok gidiyor diye duydum. Ve kulak pedleri deri olduğu için yazın sıcağında sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum.

Birkaç hafta önce BlackShark V2 X almayı düşünüyordum, 1100 TL civarına düşmüştü fakat 1900 TL'ye geri çıktığı için alamadım. Bütçemde o kadar yok.

G432'de 2000TL civarı.

G332'de kulaklıktan çıkan ses mikrofona çok gidiyor diye duydum. Ve kulak pedleri deri olduğu için yazın sıcağında sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum.

Hocam kumaş zor bulursunuz bu fiyata

G432 1700TL'ye gördüm hocam 2-3gün önce Amazon satıcıydı.
Fiyatı düşüyor indirimleri takip etmenizi öneririm.
Ve USB harici almanızı tavsiye etmem.
O kadar para verip gidip jak girişli alacağıma gider Rampage alırım.
Şu an bu kulaklıkların hiçbiri bu kadar para hak etmiyor.

Geri
Yukarı