1.500 TL'ye kadar kablolu/kablosuz mouse önerisi

Emirfe

Hectopat
Arkadaşlar bütçem belirttiğim gibi, Hz değeri yüksek, IPS değeri yüksek bir mouse arıyorum. Bu fiyat bandı belirtilince bir kaş kişi direkt M3 N3 vs gibi yeni ürünleri öneriyorlar ama ürünler yeni uzun kullanımına dair bilgi yok ve güvenmiyorum. İyi olduğunu da düşünmüyorum. Alabileceğim en iyi fareyi önerme şansınız var mı?

Bahsettiğiniz ürünler haricinde bu attıklarımı düşünebilirsiniz.

İmkân var ise,
Az daha çıkarsan şunu öneririm. Türkiye pazarında çeşitlilik yok.

Siz kullandınız mı? Gecikme sorunu oluyor mu üründe, ayrıca bunun kablolusu bundan neden 500 pahalı baktım da bir :D

İmkân var ise,
Az daha çıkarsan şunu öneririm. Türkiye pazarında çeşitlilik yok.
Bu da o ürünlerden birsii degil mi? Connect gamein piyasaya sürdüğü OEM mouse'lardan? Siz kullanıyor musunz?

Üstteki model yerine aimpoint alabiliyorsan onu almanı öneririm. Cashback var zaten, 2400 civarından 814TL geri alıyorsun ve 1586TL civarına geliyor. Elinde direkt o kadar para yoksa, bu model de tercih edilebilir ama alıyorken iyisini almak lazım. Rival 710'dan geçtim, ağırlık (çok hafif sevmiyorum bu bile bana hafif geliyor, Rival 710 135gr idi :D) ve büyüklük konusunda tam istediğim mouse oldu. Aimpoint kullanıyorum bu arada. İçinden de grip pad mi ne diyorlarsa onlardan çıktı ben sevmiyorum ama işe yarar baya kaliteli yapışkanı var. Ayışığı Beyazı olan çok güzel bu arada.

Üstteki model yerine aimpoint alabiliyorsan onu almanı öneririm. Cashback var zaten, 2400 civarından 814TL geri alıyorsun ve 1586TL civarına geliyor. Elinde direkt o kadar para yoksa, bu model de tercih edilebilir ama alıyorken iyisini almak lazım. Rival 710'dan geçtim, ağırlık (çok hafif sevmiyorum bu bile bana hafif geliyor, Rival 710 135gr idi :D) ve büyüklük konusunda tam istediğim mouse oldu. Aimpoint kullanıyorum bu arada. İçinden de grip pad mi ne diyorlarsa onlardan çıktı ben sevmiyorum ama işe yarar baya kaliteli yapışkanı var. Ayışığı Beyazı olan çok güzel bu arada.
Cashback olayı hangi siteden nasıl yapılıyor hocam

Siz kullanıyorsanız deneyimlerinizi yazma şansınız var mı? Pil süresi gecikme vs gibi detaylar nasıldır, bütçe 80 lira daha yükselebilir, bu fiyat bandında da daha iyisi var mıdır?
Hocam ama en başta 2400 gibi bir fiyat ödemeniz gerekiyor, cashback 1-2 hafta içinde onaylanıyor ama ne zaman yatıyor bilmiyorum.
Gecikme olarak aşırı iyi, 2.4Ghz var zaten. Bluetooth modunu da forumlarda takılırken kullanıyorum. %50 RGB (standart) ışıklandırma ile günde nereden baksan bi 10 saat pc açık ve 3-4 gün çok rahat gidiyor bunların hepsi de 2.4Ghz ile bluetooth değil. Oyunlarda da çok tatmin edici, özellikle kablosuz ve yüksek olması kontrol sendeymiş gibi hissettiriyor. Yağ gibi de akıyor ve içinde 4 adet yedek skatez diyorlar sanırım hatırlamıyorum ondan çıkıyor, stickerlar çıkıyor, 2 tane switch ve switch çıkarıcısı çıkıyor yani mouse epey uzun ömürlü. Bu fiyat bandında daha iyisi olabilir fakat hepsi şu connectgame'nin sattığı mouse'lar ve ben şahsen sevmiyorum. Çok hafifler ve çok alçaklar elde yokmuş hissiyatı verecekler gibi geliyor ve ben beyaz tercih etmek için bunu aldım. Ultra hafif mouse'lar fps için çok iyi değil diyebilirim DPI-SENS low oynamıyorsan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı