1.500 TL'ye kadar kablolu/kablosuz mouse önerisi

Hocam ama en başta 2400 gibi bir fiyat ödemeniz gerekiyor, cashback 1-2 hafta içinde onaylanıyor ama ne zaman yatıyor bilmiyorum.
Gecikme olarak aşırı iyi, 2.4Ghz var zaten. Bluetooth modunu da forumlarda takılırken kullanıyorum. %50 RGB (standart) ışıklandırma ile günde nereden baksan bi 10 saat pc açık ve 3-4 gün çok rahat gidiyor bunların hepsi de 2.4Ghz ile bluetooth değil. Oyunlarda da çok tatmin edici, özellikle kablosuz ve yüksek olması kontrol sendeymiş gibi hissettiriyor. Yağ gibi de akıyor ve içinde 4 adet yedek skatez diyorlar sanırım hatırlamıyorum ondan çıkıyor, stickerlar çıkıyor, 2 tane switch ve switch çıkarıcısı çıkıyor yani mouse epey uzun ömürlü. Bu fiyat bandında daha iyisi olabilir fakat hepsi şu connectgame'nin sattığı mouse'lar ve ben şahsen sevmiyorum. Çok hafifler ve çok alçaklar elde yokmuş hissiyatı verecekler gibi geliyor ve ben beyaz tercih etmek için bunu aldım. Ultra hafif mouse'lar fps için çok iyi değil diyebilirim DPI-SENS low oynamıyorsan.
Dediğin gibi 2.400 den sonra her türlü geri yattıgı için 1 ay da olsa farketmez sonuç olarak 1.600 e gelmiş olacak. Onun dışında 1.600 tl için en iyisi sanırım o malum site hariç. Razerın ve ss'in ürünlerine baktıgım zaman aynı içeriği göremedim.

Dediğin gibi 2.400 den sonra her türlü geri yattıgı için 1 ay da olsa farketmez sonuç olarak 1.600 e gelmiş olacak. Onun dışında 1.600 tl için en iyisi sanırım o malum site hariç. Razerın ve ss'in ürünlerine baktıgım zaman aynı içeriği göremedim.
En iyisi bu diyebilirim şu diğer markaları istemiyorsan en mantıklısı. Razer'ın mouselarına ben pek güvenmiyorum var mıdır yok mudur bilmem ama üst segment olmadıkça hayır. Steelseries'lerin de desteği ve garantisi çok kötü hocam. Aynı içerikten kastınızı pek anlamadım ama bunları bilin diye söyledim.

Bahsettiğiniz ürünler haricinde bu attıklarımı düşünebilirsiniz.
Haste Wireless'ta click sorunu mevcut, önermem.

Üstteki X2MWE'ye bütçe yetmez ise Darmoshark M3'e bakılabilir.

En iyisi bu diyebilirim şu diğer markaları istemiyorsan en mantıklısı. Razer'ın mouselarına ben pek güvenmiyorum var mıdır yok mudur bilmem ama üst segment olmadıkça hayır. Steelseries'lerin de desteği ve garantisi çok kötü hocam. Aynı içerikten kastınızı pek anlamadım ama bunları bilin diye söyledim.
Yani mouselarının birisinin IPS ve HZ yüksek olsa ağır oluyor pilli oluyor, biri olsa biri eksik. Asus'da iyi gördüm hepsini, 1.600 tl fiyatına göre normal oluyor. Eklemek istediğiniz bir şey olursa iyi olur, karar verdim diyebilirim bu ürüne.

Yani mouselarının birisinin IPS ve HZ yüksek olsa ağır oluyor pilli oluyor, biri olsa biri eksik. Asus'da iyi gördüm hepsini, 1.600 tl fiyatına göre normal oluyor. Eklemek istediğiniz bir şey olursa iyi olur, karar verdim diyebilirim bu ürüne.
Asus'da hepsi iyi cidden hocam. Eklemek isteyeceğim pek bir şey yok, uygulaması ve kontrolleri çok kolay. İşte klasik DPI seçenekleri, mouse altında USB dongle yeri, altında modu seçme şeyi falan falan o tarz şeyler var. Ayrıca, içinden çıkan switch sessiz ve daha hızlı sanırım ben onu kullanmıyorum, stok ASUS'un kendi switchini kullanıyorum. Ayrıca, TUF Gaming'e dair bir şey alırsanız ileride sistemde, senkronize de oluyorlar, masaüstü de oluyor çok güzel duruyor. Alacaksanız, GameGaraj'dan alın derim bu arada. Sipariş verdim, kargolandı ertesi gün sabahı geldi. Ek olarak, baya kalın bir kartona sarıp bantlamışlardı epey korumalıydı yani.

Eklemek isterim,
1681746798285.png
1.5 saattir kullanıyorum ve %1 bile azalmadı şarjı. 2.4Ghz modunda hiç değişmedim. Yüksek sens ve DPI oynayan biri olarak da, asla takılma ve başka sorunlar yaşamadım.

Ayrıca
1681746973774.png
şöyle yapıştırabileceğin 4 adet grip pad çıkıyor ve dokuları oldukça kaliteli. Ben şu anlık yapmadım, garantiyi bozar mı, yapışkanı temizlenir mi diye endişelendiğimden dolayı mail attım cevap bekliyorum.

Asus'da hepsi iyi cidden hocam. Eklemek isteyeceğim pek bir şey yok, uygulaması ve kontrolleri çok kolay. İşte klasik DPI seçenekleri, mouse altında USB dongle yeri, altında modu seçme şeyi falan falan o tarz şeyler var. Ayrıca, içinden çıkan switch sessiz ve daha hızlı sanırım ben onu kullanmıyorum, stok ASUS'un kendi switchini kullanıyorum. Ayrıca, TUF Gaming'e dair bir şey alırsanız ileride sistemde, senkronize de oluyorlar, masaüstü de oluyor çok güzel duruyor. Alacaksanız, GameGaraj'dan alın derim bu arada. Sipariş verdim, kargolandı ertesi gün sabahı geldi. Ek olarak, baya kalın bir kartona sarıp bantlamışlardı epey korumalıydı yani.

Eklemek isterim, Eki Görüntüle 1743900 1.5 saattir kullanıyorum ve %1 bile azalmadı şarjı. 2.4Ghz modunda hiç değişmedim. Yüksek sens ve DPI oynayan biri olarak da, asla takılma ve başka sorunlar yaşamadım.

Ayrıca Eki Görüntüle 1743901 şöyle yapıştırabileceğin 4 adet grip pad çıkıyor ve dokuları oldukça kaliteli. Ben şu anlık yapmadım, garantiyi bozar mı, yapışkanı temizlenir mi diye endişelendiğimden dolayı mail attım cevap bekliyorum.
Bunun garantilik bir durumu yok ki hocam. Yapışkanı o kadar sağlam değil, mendil ile silince geçiyordur. Bir de ağırlık yapıyor Grip Tape'ler. Mail üzerinden gelen mesajı yollardan bakalım bizde.

Bunun garantilik bir durumu yok ki hocam. Yapışkanı o kadar sağlam değil, mendil ile silince geçiyordur. Bir de ağırlık yapıyor Grip Tape'ler. Mail üzerinden gelen mesajı yollardan bakalım bizde.
Yollarım hocam gelirse, ben canlı destekle konuşunca öyle denmişti. Garanti için emin olamıyoruz tarzı bir şey demişti bu sebeple maille sorun dediler. Bakalım bekliyorum. Yapışkanı çok sağlam bu arada, düşündüğün gibi değil hiç. Mendille geçiyor olabilir ama sağlamlığı çok iyi gibi. Ağırlık yapıyor olması da benim işime gelir :D

Yeni konular

Geri
Yukarı