1.500 TL'ye kadar mouse önerisi

berkandymn

Picopat
Yer
Gebze/Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Tuf F15 Gaming FX506HE İntel Core i5 11400H 16GB 512GB SSD 4GB RTX3050TI 144Hz Freedos 15.6", MSI g2412 170hz 1ms monitör
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Yeni yeni ekipmanlarımı alıyorum mouse alacağım bir kere almak istiyorum ama kararsız kaldım. Araştırdığım kadarıyla aklımda üç model var ama alternatiflere açığım. Kullanacağım yerden dolayı kablosuz bakıyorum ama hem kablolu hem de kablosuz kullanılabilen modeller daha iyi olur.

Yardımcı olursanız sevinirim.

• SteelSeries Rival 650.
  • Logitech G502 X lightspeed.
  • Razer Basilisk Ultimate.

Kablolu olarak bu şu an indirimde.

Kablosuz

Yeni yeni ekipmanlarımı alıyorum mouse alacağım bir kere almak istiyorum ama kararsız kaldım. Araştırdığım kadarıyla aklımda üç model var ama alternatiflere açığım. Kullanacağım yerden dolayı kablosuz bakıyorum ama hem kablolu hem de kablosuz kullanılabilen modeller daha iyi olur.

• SteelSeries Rival 650.
SteelSeries Rival 650 en mantıklısı tasarım olarakta güzel mouse diğer markalara hiç girmeden direkt SteelSeries al ele oturması tıklaması vs. çok güzel

• SteelSeries Rival 650.

Bunlar var Amazon.com.tr

SteelSeries Rival 650 en mantıklısı tasarım olarak da güzel mouse diğer markalara hiç girmeden direkt SteelSeries al ele oturması tıklaması vs. çok güzel.

Ben ilk başta onu istiyordum ama birçok yerde onun yerine hep başka fareler önermişler kafam karıştı benim de kendim alternatif olarak G502 X kablosuz olanı bulmuştum. Bir kere alacağım için emin olamıyorum ayrıca bu hem kablosuz hem de kablolu kullanılanların çoğu hala Micro USB kullanıyor eskimeye başlayan bir teknoloji olması da biraz kafamın karışmasına sebep oldu.

Bütçe yazmayı unutmuşum ama 3000'e kadar çıkabilirim.

V3 kullanıcısıyım. Bu modelden önce kullandığım mouse çok ağırdı, bu kadar hafif bir mouse'a alışmak hemen olacak bir iş değil ama alışınca çok daha iyi olduğunu anlıyorsunuz hafif mouse kullanmanın. Kablosundan yana da bir sıkıntım yok takılma, ağırlık falan yapmıyor. Kullanmış birinden görüş isteyebilirsiniz diye belirtiyorum, çok güzel bir mouse. Kesinlikle kablosuz olacak derseniz o zaman farklı modellere gidilebilir ama bu fiyata V3 cidden çok mantıklı ve makul bir seçenek.

V3 kullanıcısıyım. Bu modelden önce kullandığım mouse çok ağırdı, bu kadar hafif bir fareye alışmak hemen olacak bir iş değil ama alışınca çok daha iyi olduğunu anlıyorsunuz hafif mouse kullanmanın. Kablosundan yana da bir sıkıntım yok takılma, ağırlık falan yapmıyor. Kullanmış birinden görüş isteyebilirsiniz diye belirtiyorum, çok güzel bir mouse. Kesinlikle kablosuz olacak derseniz o zaman farklı modellere gidilebilir ama bu fiyata V3 cidden çok mantıklı ve makul bir seçenek.

Fiyat sıkıntım çok yok şu anda ama alanım kısıtlı ve ortada çok fazla kablo var o yüzden kablosuz bir model istiyorum.

Fiyat sıkıntım çok yok şu anda ama alanım kısıtlı ve ortada çok fazla kablo var o yüzden kablosuz bir model istiyorum.
Anladım, dar bir kullanım alanında tabii ki kablosuz bir mouse çok daha iyi bir seçenek olur sizin için. Ek olarak hafiflik konusuna da dikkat etmenizi öneririm, rekabetçi oyunlar oynuyor musunuz bilmiyorum ama; dar alan=yüksek hassasiyet ihtiyacı, yüksek hassasiyet=daha kötü aim performansı (genelleme yapıyorum) gibi bir denklem oluşturursak, ağır mouse'larladan ziyade hafif bir model kullanmak dar bir alana sahip olsanız bile daha düşük bir eDPI kullanacağınız anlamına gelir, bu da rakabetçi oyunlarda size yararlı olur.

Geri
Yukarı