1.500 TL'ye kulaklık önerisi

emirhqn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Günlük kullanım için kulaklık almak istiyorum. 1500 TL bütçem var. Bu bütçeye JBL 570BT almak mantıklı mı? Aynı fiyat bandında tavsiye edebileceğiniz başka kulaklık var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

O fiyata bulduysan gayet iyi bir kulaklık.Hem JBL markası sana güven verir.

Merhaba. Günlük kullanım için kulaklık almak istiyorum. 1500 TL bütçem var. Bu bütçeye JBL 570BT almak mantıklı mı? Aynı fiyat bandında tavsiye edebileceğiniz başka kulaklık var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Günlük kullanım ıcınse buldugun model gayet yeterli jblm arka kulaklıklar üzmez.

Son düzenleme:
Hocam bütçeni arttırabilirsen bunu öneririm. ANKER Soundcore Life Q20i Kablosuz Hibrit NC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Siyah
. 6 aydır kullanıyorum hiçbir sorun ile karşılaşmadım.

Asla onu önermem dostum kulağını bir süre sonra acıtmaya başlayacak asla yuvarlak olanları tercih etmeni önermem. Kulağı kavramadığı için acıtabilir. En iyisi oval olan modellere bakman.

Anker SoundCore Life Q10i Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Anker önerebilirim istersen inceleme videosunu da izleyebilirsin. (Anker Türkiye'de çok bilinmeyen bir marka ancak dünya çapınca oldukça fazla kullanıcıları var)
Eğer bütçeni arttıramazsan bu modeli alabilirsin.

Sizin yeriniz de olsam kulak içi tercih ederdim. Malum önümüzde yaz var, terletme yapar. Ekstra kulak ağrısı yapar.

Beyazı daha ucuz:

Kulak içi kulaklığım var zaten bir tane de kulak üstü istiyorum.

Asla onu önermem dostum kulağını bir süre sonra acıtmaya başlayacak asla yuvarlak olanları tercih etmeni önermem. Kulağı kavramadığı için acıtabilir. En iyisi oval olan modellere bakman.

Anker SoundCore Life Q10i Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Anker önerebilirim istersen inceleme videosunu da izleyebilirsin. (Anker Türkiye'de çok bilinmeyen bir marka ancak dünya çapında oldukça fazla kullanıcıları var)
Hocam bütçeni arttırabilirsen bunu öneririm. ANKER Soundcore Life Q20i Kablosuz Hibrit NC Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Siyah
. 6 aydır kullanıyorum hiçbir sorun ile karşılaşmadım.

Eğer bütçeni arttıramazsan bu modeli alabilirsin.
Teşekkür ederim Anker markasını daha önce duymamıştım araştırıp detaylarına bakacağım.

Geri
Yukarı