1.500 TL'ye spor ayakkabı önerisi

Bütçe: 1500 üstüne çıkmazsa güzel olur.

Arkadaşlar, ayakkabım eski ve yırtıldı. O yüzden bana rahat kışı geçirecek iyi bir ayakkabı lazım. Ekstra önerilere açığım. Siyah renk tercih ediyorum.

Dame 8, curry 10, jolt 4, thunder Blade 3.
Bütçe çıkarsa luka1.

Hocam gayet kaliteli hatta bayağı underrated olduğunu düşünüyorum. 7 yıllık puma'm var açılma yok bir şey yok. Aynı zamanda kaleci eldivenlerim vs. de puma hala taş gibiler.

Ancak arkadaşa önerim kesinlikle bu model olacaktır alın geçin, düşünmeyin. Adidas ve puma bu bütçede Asics'in kalitesine yaklaşamaz. @Sleipnir

Kesinlikle. Asics ve mizuno bu bütçenin en iyi modellerine sahip.

Kesinlikle. Asics ve mizuno bu bütçenin en iyi modellerine sahip.
Maalesef marka algısı yüzünden tercih edilen markalar değil. İnsanlar Nike, Adidas, Puma varken neden alayım diyor. Ben bu konuya mesaj atarken attığım ayakkabılarda her türlü beden vardı, şimdi bedenleri bile bitmiş. Keşke birtane de kendime alsaydım diyorum...

Maalesef marka algısı yüzünden tercih edilen markalar değil. İnsanlar Nike, Adidas, puma varken neden alayım diyor. Ben bu konuya mesaj atarken attığım ayakkabılarda her türlü beden vardı, şimdi bedenleri bile bitmiş. Keşke bir tane de kendime alsaydım diyorum...

Asics ve mizuno eski markalardır. Yeni neslin çok göreceği markalar değil zira reklam yapmıyorlar. Zaten Türkiye'de çok fazla asics veya mizuno kullanan yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı