1.500 veya 2.000 arası PC toplama

Fuekan

Hectopat
Daha fazla  
Selamun Aleyküm abilerim, kardeşlerim. PC toplama konusunda cahilimdir bana bi buçuk iki arasında GTA 5 için PC toplama konusunda yardımcı olur musunuz ?

@Sir.Aizen arkadaşımızın topladığı sistem gayet uygundur. Eğer 2000TL'yi tam anlamıyla doldurmak istiyorsan rami 16gb yapabilir yada ssd takabilirsin

Dosya Ekleri

• Screenshot_20160816-173330.jpg
    Screenshot_20160816-173330.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 131

O kasayı alırsın 265 TL'ye iyi de içindeki PSU'da 80 Plus sertifika yok. İleride elektrik faturası kabarabilir. Ucuz diye alıp emin olun o faturalarla daha çok gideriniz olur. Başta biraz bütçeyi arttırıp 80 Plus sertifikalı bir PSU alabilirsin ve gelecekte daha çok kar edebilirsin diye düşünüyorum.

Önerdiğin sistem iyi güzel hoşta Vatan'da çok pahalı. Teknobiyotik'te daha uygun gibi görünüyor. Hatta bir sistem topladım. 80+ sertifikalı PSU bile var ve sizin topladığınız sistemden 10 TL ucuza geliyor. Parçalar sizin topladığınız. Sadece kasa ve PSU'yu değiştirdim.
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı