1.500TL klavye önerisi

Bütçe
1500₺

CeboliMan

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i5 5. Nesil
6 GB DDR3 RAM
124 GB 2"5 SATA SSD
AMD Radeon R5 M330 5068 MB Yaklaşık Top. Bellek Ekran Kartı
Bütçem yazdığım gibi 1.500 ₺. Baktığım ürünlerde Rampage'leri beğendim. Yorumları da gayet iyi. Şu anda favorim linkini bıraktığım ürün. Bu konularda pek bir bilgim yok. Yani bir tık cahil olabilirim kusura bakmayın. 100 - 200 lira fark sıkıntı olmaz. Multimedia tuşlarının olması da önemli ve siyah renkli olmalı. Kriterlere uyan bildiğiniz klavye varsa çekinmeyin. Aynı zamanda mümkünse blue Switch olsun en kötü ihtimal red Switch olsun. Şimdiden teşekkürler.
Bir de olabildiğince mekanik olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi kendine bozulan laptop klavyesi ve monitör. İkisinin tamiri içinde ücret istediler.

Clevo kasa bir laptop modelini kullandıysanız muhtemeldir, ayrıca düzenli olarak ücretsiz bakım hizmetinden yararlansaydınız bu gibi problemlerin önüne geçilebilirdi diye düşünüyorum. Türkiye'deki en iyi teknik desteğe sahipler, ürünleri kusursuz değil elbette ama burada söz konusu fiyat performans.

Clevo kasa bir laptop modelini kullandıysanız muhtemeldir, ayrıca düzenli olarak ücretsiz bakım hizmetinden yararlansaydınız bu gibi problemlerin önüne geçilebilirdi diye düşünüyorum. Türkiye'deki en iyi teknik desteğe sahipler, ürünleri kusursuz değil elbette ama burada söz konusu fiyat performans.
Alakası bile yok. Macun değişim dışında başka düzgün hizmeti yok.

Biraz geç döndüm ondan olabilir ama maalesef ki fiyatlar artmış. Monster Pusat K3 Pro güzel beğendim. Peki SteelSeries önerir misiniz? Apex serisinden. Muhtemelen 3.

Geri
Yukarı