1.5MB/s hız ile GTA V kaç saatte indirilir?

16 Mbps internetim var 1.5, 2 MB/s gibi değerler alıyorum. GTA V Epic Games üzerinden kaç saatte iner?

Öncelikle bir download Manager kullanıyor musunuz?

Download yaptığınız server bir kesinti anında kaldığı yerden devam etme özelliği var mı?

Aksi halde bu işlem daha da uzun sürebilir.

16 Mbps internetim var 1.5, 2 MB/s gibi değerler alıyorum. GTA V Epic Games üzerinden kaç saatte iner?

Basit matematik. Saniyede 2MB, 1GB = 1024MB. 1GB = 612 saniyede inecek. 612 saniye yuvarlayalım. 10 dakika. 100x10 = 1000 dakika. 1000 dakika ÷60= 16.5 Saat falan. (Brnim rekorun 2 gün.)

Araba alıp benzin alamamak gibi geliyor bana bu mevzu. Altyapı yoksa eyvallah ama bir şekilde 50mbps'ye geçin. Bu devirde her şeyin boyutu büyük. Oyunu falan geç, işte güçte, derste patlarsınız. Bu tarz şeylerinde hepsinin calculator siteleri var internette, konu açmaya pek gerek yok yani. 500 dolar buldum kaça satarım gibi olmuş, e yaz internete :D

Basit matematik. Saniyede 2MB, 1GB = 1024MB. 1GB = 612 saniyede inecek. 612 saniye yuvarlayalım. 10 dakika. 100x10 = 1000 dakika. 1000 dakika ÷60= 16.5 Saat falan. (Brnim rekorun 2 gün.)
Benim rekor 2hafta aralıksız. Elektrik faturası normalde 250-300gelirken 786TL gelmiş fişe baktım. Babam çıldırmıştı. 😂

Zamanında kotalı internetle 7 günde indirmiştim, üstelik o zamanlar 70 80 gb idi. Hey gidi günler...

Araba alıp benzin alamamak gibi geliyor bana bu mevzu. Altyapı yoksa eyvallah ama bir şekilde 50Mbps'ye geçin. Bu devirde her şeyin boyutu büyük. Oyunu falan geç, işte güçte, derste patlarsınız. Bu tarz şeylerinde hepsinin calculator siteleri var internette, konu açmaya pek gerek yok yani. 500 dolar buldum kaça satarım gibi olmuş, e yaz internete :D

Altyapı maalesef çoğu yerde hâlâ yok benim yaşadığım yerde de yok maximum 16 Mbps.

Yeni konular

Geri
Yukarı