Elektronik ₺1, 699 - Ajazz AK820 Pro mekanik klavye (ekran + knob)

Zelrael

Hectopat
Daha fazla  
Gainswg12 kodu ile 57 dolar.
Gift Switch versiyonunun ses testi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha diğer sipariş gelmemişti. Gidip almamak için kendimi ikna edeyim
Site güvenilir sipariş eden çok forumda :d

Keycapsler şeffaf olsaymış keşke, karanlıkta tuşların ne olduğu gözükmüyor böyle olunca. Sesi çok güzelmiş ama. Ajazz AK992 alacaktım bunu da düşüneyim.

Keycapların şeffaf olmaması daha güzel oluyor eğer RGB sevmiyor iseniz. Ben sevmiyorum retro klavye havası veriyor tuşların üzerinde yazı olunca.

Keycapsler şeffaf olsaymış keşke, karanlıkta tuşların ne olduğu gözükmüyor böyle olunca. Sesi çok güzelmiş ama. Ajazz AK992 alacaktım bunu da düşüneyim.
bende o olaya çok gıcık oluyorum bu klavyenin mesela retroluk bir tarafı yok neden şeffaf değil anlamıyorum bir daha keycape para çıkıyor..

Sesi aşırı güzel ve tokmuş Apex Pro'ya yakın bir sesi var gibi. SS Apex 7 White edition kullanıyorum ama bunu almak istiyor gibiyim şuan. Sesi aşırı hoşuma gitti, ürün nasıldır kaliteli midir ? Ayrıca ödeyeceğimiz fiyat tam olarak 1.699 TL midir ?
( Keycapslerle uğraşan biri değilim aldığım gibi default kullanacağım, keycap hevesi olaran biri değilim yani. )

Geri
Yukarı