1.700 TL 144Hz 1ms 24inc monitör önerisi

Marwitz

Kilopat
Daha fazla  
Tüm önerileri bekliyorum. 24 incten yukarı cıkamıyorum çünkü koyacağım yer buna uygun değil.

Onaya açılmadan önce düzenleme: Maksimum 1.500 yazmışım fakat o fiyat aralığında neredeyse hiç monitör yok. Maksimum 1.700 TL olarak revize ediyorum. Başlık değiştirmeyi bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1500TL'ye bu var;

1700TL'ye kadar da önerim budur.

Özellik olarak oldukça yüksek kontrast oranı (3500:1) (Standart VA'larda 3000:1'dir. Siyahların nasıl göründüğünü etkiler), gerçek 8 bit renk derinliği, çok yüksek renk gamutları, 350cd parlaklık ve FreeSync Premium var. Bu fiyata şahane.

Eksi olarak hareket kabiliyeti kıt, yükseklik ayarı vs. yok.

O fiyata alabileceğin ve bu fiyat bandında alınabilecek en F/P ürün diyebilirim içinden DP kablosu ile birlikte geliyor. İndirimleri takip edersen 1700 TL'ye düşüyor.

O fiyata alabileceğin ve bu fiyat bandında alınabilecek en F/P ürün diyebilirim içinden DP kablosu ile birlikte geliyor. İndirimleri takip edersen 1700 TL'ye düşüyor.

Şahsen ben o modeli tavsiye etmiyorum. Ölü piksel ve ghosting sorunu var. Bence bu modelden uzak durun.

Tüm önerileri bekliyorum. 24 incten yukarı cıkamıyorum çünkü koyacağım yer buna uygun değil.

Onaya açılmadan önce düzenleme: Maksimum 1.500 yazmışım fakat o fiyat aralığında neredeyse hiç monitör yok. Maksimum 1.700 TL olarak revize ediyorum. Başlık değiştirmeyi bulamadım.

1500 TL şu an 144 Hz monitör var hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı