1.75 boy daha fazla uzar mı?

Dostlar, Haziran'da 21 yaşıma gireceğim. Boyum 1.75 civarında. Hedefim 1.80 olmak. Böyle bir şey mümkün müdür? Her türlü yolu deneyebilirim.
İş işten geçmiş artık maksimum 1,2 cm uzarsın sana tavsiyem bu boy problemini çok takmaman boyum 189 ve pekte şanslıymışım gibi hissetmiyorum hiçbiryere sığmıyorum otobüslerde veya uçaklarda rahat seyahat etmiyorum.Kendinizi sevmeyi öğrenin her boyun kendi avantaji var bunu bu kadar kafaya takma bence.

Dostlar, Haziran'da 21 yaşıma gireceğim. Boyum 1.75 civarında. Hedefim 1.80 olmak. Böyle bir şey mümkün müdür? Her türlü yolu deneyebilirim.
Yoga yapan insanlarda uzun vadede 5 santimetreye kadar uzama görülüyor. Omurga ve eklemleri esnetme üzerine birçok hareket olduğu için o egzersizler denenebilir. Boy uzatma ameliyatları filan sakat iş. Genelde boyu gerçekten çok kısa insanlara tavsiye ediliyor. 160'ın altında olanlar gibi. Bunun dışında vücut geliştirme ile ilgilenmek çok mantıklı. Boy olarak büyümeyince enine büyümek seni olduğundan daha uzun gösteriyor aslında. Uzun boylu insanların yanında kalıbın sayesinde ufak tefek kalmıyorsun.

İş işten geçmiş artık maksimum 1,2 cm uzarsın sana tavsiyem bu boy problemini çok takmaman boyum 189 ve pekte şanslıymışım gibi hissetmiyorum hiçbiryere sığmıyorum otobüslerde veya uçaklarda rahat seyahat etmiyorum.Kendinizi sevmeyi öğrenin her boyun kendi avantaji var bunu bu kadar kafaya takma bence.
Söylemesi kolay hocam 1.90 boyun var.

Benim boyum 190 kızların aşırı ilgisi dışında bir dezavantajını görmedim :D

Söylemesi kolay hocam 1.90 boyun var.
Sende haklısın ne diyeyim kral bazıları çok kafaya takıyor ama bence bak samimi söylüyorum bu boy açığını spor yaparak kapatabilirsin hem boyu nispeten daha kısa olanlar bodybuilding skalasında çok daha çabuk gelişim gösterebiliyorlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı