1.750 TL'ye pençe tutuş için fare önerisi

Tamam kardeşim bir e-sporcu bunları söylüyor sende evde oturuyorsun en iyi mouse bu diyorsun.
E-sporcular hiçbir şey söylemiyor, s1mple dahil birçok oyuncu sponsor olduğu için kullanıyor. XANTARES denemişti ama alışkanlık sebebi ile zowie de kaldı. Bir ekipman alacaksan e-sporculara bakmak o kadar da mantıklı değil, adamlar yıllardır aynı fareyi kullanabiliyor alışkanlıklar yüzünden. Bizim gibi normal kullanıcılar için güncel olan en iyi fareleri almak daha mantıklı oluyor. Lamzu, Sora gibi fareler saydığın farelerden katbekat iyi, derdi e-sporcu olan adam çok rahat oynar. Sensör ve switch olaylarından bihabersin büyük ihtimalle. Fikrin ve bilgin yok o sebepten senin önerilerin geçerli bile değil.

Fareden anlamak için sadece kullanmak gerekiyor sanıyorsun herhalde hoş kullanmadığım fare değil Superlight orası da ayrı konu. Neyse eski mesajlarına biraz baktım önerdiğin ekipmanlardan bilgi seviyen anlaşılıyor bu öneri konularını salıp forumdaki rehberleri falan okuyarak kendini geliştirmeni tavsiye ediyorum.

İyi sosyaller.

Yorum yapmak için demiyorum efsane bir mouse olduğunu söyledim veya biraz daha para koyup G PRO Hero da alabilir.

Sene 2023, G Pro Hero mu kaldi? Sokaga atmak parani resmen. Bir urunun ilk ciktiginda donemine gore iyi olmasi halen iyi olacagi anlamina gelmez. Fanboyluk yapmanin anlami yok. Yakinda duyurulacak superlightin yenisi mesela, o begenmedigin diger guncel mouselardaki yeni ozelliklerle gelecek (skatez, farkli switch, daha hafif vs gibi) Ayrica kendinizi profesyonel oyuncuyla bir tutmanin anlami yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı