1.750 TL'ye pençe tutuş için fare önerisi

Kendimde kullandığım pençe şeklinde mouse var Logitech G403 Hero öneririm efsane mouse 3 senedir kullanıyorum sorun çıkarmadı.
Hocam siz seviyorsunuz diye iyi bir fare olduğu anlamına gelmiyor. Lamzu Atlantis ile G403 Hero arasında dağlar kadar fark var, alternatif bile olamaz. Sırf yorum yapayım diye önermeyin böyle şeyleri.
bulursan söyle alayım
Sarı siteden bile bulabiliyorum böyle fareleri 1500-1600 civarına. Swarcow'un discordunda daha da temizini bulabilmeniz mümkün. Size yardım etmeye çalışan birine de neden haha atıyorsunuz?

Hocam siz seviyorsunuz diye iyi bir fare olduğu anlamına gelmiyor. Lamzu Atlantis ile G403 Hero arasında dağlar kadar fark var, alternatif bile olamaz. Sırf yorum yapayım diye önermeyin böyle şeyleri.

Sarı siteden bile bulabiliyorum böyle fareleri 1500-1600 civarına. Swarcow'un Discord'unda daha da temizini bulabilmeniz mümkün. Size yardım etmeye çalışan birine de neden haha atıyorsunuz?

Yorum yapmak için demiyorum efsane bir mouse olduğunu söyledim veya biraz daha para koyup G PRO Hero da alabilir.

Yorum yapmak için demiyorum efsane bir mouse olduğunu söyledim veya biraz daha para koyup G PRO Hero da alabilir.

Yav hocam anlamıyorsunuz hala. G Pro wireless modeli hiç o fiyata değmiyor. Teknolojik olarak eskide kaldı, switchleri kötü. Sırf Logitech diye günümüzün en iyi faresi olmuyor. Lamzu Atlantis, Sora gibi fareler saydıklarınızdan katbekat daha iyi. Bilmiyorsanız öneri de yapmayın, yanlışlıklara sebep olabilirsiniz.

Yav hocam anlamıyorsunuz hala. G PRO Wireless modeli hiç o fiyata değmiyor. Teknolojik olarak eskide kaldı, Switch'leri kötü. Sırf Logitech diye günümüzün en iyi faresi olmuyor. Lamzu Atlantis, sora gibi fareler saydıklarınızdan katbekat daha iyi. Bilmiyorsanız öneri de yapmayın, yanlışlıklara sebep olabilirsiniz.

Peki ya Logitech G PRO X Superlight.

Yeni konular

Geri
Yukarı